FB: nieko naujo


FB: nieko naujo

. Juokiasi Juokiasi JuokiasiLaurentus Novikovus trulykai, aik naxyu maždaug prieš valandą · Patinka Simas Trulikas sėdi patiltėj ir sėdėk subinę suraukęs, kol atitinkamų institucijų neužsiundžiau Prieš 5 min. · Nebemėgti · 1

Nebemėgti Gerai

Nakti, siūlau suaugti ir nebežaisti. Padegs tavo patiltę su rimtomis institucijomis Apakęs Laimingas

trulikas net facebooke nuo bangos nepasislepia Juokiasi

apie kokia patilte vis snekat?

tau pasakyk, ir tu zinosi. Špyga

noresi issiaiskinti, gali gan greit apeit visas - ne tiek tu tiltu vln ir daug Cha cha

turit kas buros tel?

“Simas Trulikas prasivažiuok su nauju vw, nepasakyčiau, kad gerai vairuojasi. nauji bmw smirda, nežinau nuo ko, bet visuose kvapas, kaip kebabinėj” Siaučia troleibusas. Cha cha

Auri, kai tu galesi argumentOtai ir itaigiai masinu gamintojams ir dizaineriams nurodineti, kur kokias oro paemimo ar kokias tai kitas angas “daryti”, tada ir siaust galesi Mirktanot experto, apskritai, vokieciai iki gudziu '94m masinas gamino, po to - *****. beja, kaip gali hitlerio gerbejas neigiamai atsiliept apie vokieciu gaminius, man lig siol neaisku Nekaltas

Aš tai išvis žemiau plintuso - tyliu. Turėjau Korolą. Cha cha Parduodant smirdėjo šlapiomis kojinėmis. Piktas Cha cha

aš irgi corollą turėjau, tiesa, ne pačią žiauruminę, bet visgi corollą Cha cha

neturiu, jis su savim vis nešiojasi, niekaip nepritaikau pasiimti Nekaltas Šypsena

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi