Fauna ir flora: ar gali sugyventi kartu?

Fauna ir flora: ar gali sugyventi kartu?

Manieji Šuo NelabaiNe

Manau,kad reikia parinkti nenuodinga,skanu gyvunui augaleli ir atiduoti “na rasterzanije” Juokiasi
Mano faunos (persas ir Peterburgo sfinksas)doroja chlorofita,bet jis del to nepyksta,tik dar greiciau auga.Kitu neliecia,neidomios,neskanios Šypsena
Liaudyje sakoma,kad galima augalelius apipurksti citrinos sultimis,tipo,katinai sito kvapo nepernesa.
Ir dar-su difenbachijomis atsargiai,jos ziauriai nuodingos,netgi ju sultimis galima zmogu nugalabyti(itin naudinga informacija Vau!)
Taip pat nuodingos santpaulijos,kalijos,amariliai,narcizai.Et,visu jau nepamenu Kvankt?

Mano suo kai buvo jaunas tai kasdavo kaulus dideliuose vazonuose.Paskui atprato-dresura!
Kaciu neesu turejus,bet is kitu augintoju girdejau,kad galima nusipirkti tokiu mazu dalykeliu,kurie nestipriai elektra trenkia!Nu ne taip ,kad gyvuna nutrenktu,bet ,kad biski pakratytu!!panasiai kaip stipri vibracija

mano sune kazkodel esdavo zeme is vazonu, tai pripirkau tokiu spalvotu stikliniu akmeneliu ir pripyliau i visus vazonus ant zemes stovincius. vargsiuke nesuprato kur dingo zeme, bet stiklo needaŠypsena

Mano visos gėlės buvo nuniokotos katinų ir šuns. Žliumbia

Be abejo niekada nepavyks auginti kopustus triusio narve.Cha cha Taciau reikia neskubant viska apmastyti. Gi geliu vazona, galima pritvirtinti prie kazko. Gi zemes galima uzdengti gal but plonu metaliniu nerudijancio plieno tinklo lapeliu.

o pas mane du šunys ir septyni paukščiai, skraidantys laisvai, ir nė vienas prie augalų nelenda Kietas

Reikia bandyt auginti kabančias orchidėjas Gerai Nepasieks žvėrys. Kai dar turėjau paukščių ir iguaną, augalai žiauriai kentėjo. Ale vat kai liko tik šuva, lyg ir nieko… Aišku, augalai ne ant žemės… Apsilankėm pas mano mamą, tai Bruknė stengėsi nugraužti didžiulę juką, lauke laužė obelų šakas, kurias pasiekė ir pasistengė nudengti žiemai užklostytas rožes Nekaltas Šeimininkavo mergytė. Mamos katė jau suprato, kad ne jos jėgoms visus tuos augalus įveikt, tik kartais pridaro į vieną vazoną, kurio gyventoja, jaučiu, greit liūdnai baigs…

bet kokį nepageidaujamą šunų elgesį galima ištaisyti - jei šuo namie tvarko gėles, čia šeimininkų klaidos.

maniskis kackis viena karta kazkada bande su kaktusu (apie 50 cm aukscio), dideliais spygliais pazaist, tai jam itariu nelabai ir patiko kad nebezaidzia Cha cha
o prie kitu kazkaip ir nelenda…

O galima praktiškai? Kietas Šeimininkai išeina iš namų, lieka šuo su gėlių vazonais ant žemės. Ką daryti? (asmeniškai man kol kas neaktualu, bet dėl visa ko būtų įdomu sužinot Šypsena)

galima ir praktiškai Šypsena Tam paskirti dieną, kai šeimininkai būna namie, ir stebėti šuns elgseną. Galima specialiai nusivesti šuniuką prie tų gelių, kad greičiau išprovokuotum jo įprastą elgesį. Kiekvieną kartą, kai tik eis prie gėlių, iškart sudrausminti šunį, nepiktai, nerėkiant, bet aiškiai parodant, kad toks elgesys nepageidautinas - tinka komanda “fu” ar kitas koks trumpas ir staigus garsas (net ir staigus suplojimas rankomis), kad šuo atkreiptų dėmesį. Iš karto po to reikia priversti šunį paklusti - pavydžiui, kad šuo atsisėstų. Toliau iš karto stabdyti (tais pačiais būdais) bet kokį šuns susidomėjimą tuo augalu tol, kol šuo nustos į jį reaguoti ir ramiai sėdės. O tada pagirti, paglostyti ir t.t… Po kiek laiko vėl nusivesti šunį prie gėlių. ir vėl stebėti, kaip jis elgsis. Labai gali būti, kad jis į jas nebereaguos. Jei reaguos, vėl taip pat pakoeguoti jo elgseną, bet šįkart viskas bus daug lengviau ir vyks greičiau, nes šuo jau buvo išmokęs paklusti.

Jei šuo nelabai nori klausyti, visa tai reikia atlikti su pavadėliu, nes tada šunį daug lengviau valdyti ir koreguoti jo elgesį (jei vaikštai į dresūrą, žinai, kaip tai daryti). Kaip ir bet kurioje kitoje situacijoje, šuo turi žinoti taisykles ir ribas. Viskas labai paprasta, tik reikia paskirti šiek tiek laiko, kantrybės ir visa tai daryti be pykčio, bet jaučiantis labai užtikrintai. Mirkt

Ir dar, jei šuo ėda gėles, pabandyk duoti jam daugiau daržovių - gal jo organizmui ko nors trūksta.

Mano šuo gėlių neėda, ją tik šakos domina - nu koks skirtumas, ant žemės pagalys, ar ant medžio Cha cha Įdomumo dėlei užklausiau apie praktinį įgyvendinimą. Ir , atleisk, kažkaip nelabai realiai man skamba tavo aprašytas būdas. Jei šuo gyvena bute, jį “privedinėti” prie gėlių įmanoma tik jei jis pats visiškai nejuda ar pan. Nekaltas
Aš nebent į šiukšliadėžę nelįst mokyti bandau, bet veikia tik kol niekas nemato. O išversti ją tetrunka sekundę…

Skamba visiškai nerealiai Šypsena Nei vienas iš mano gyvūnų nerodo absoliučiai jokio susidomėjimo augalais, kol kas nors yra namie Nekaltas Gali vedžioti prie gėlių kik tik patinka Šypsena

Vaiva, jei šunį domina medžių šakos - nusivesk prie šakų. Būdas tikrai veiksmingas, padeda įveikti netgi įvairias šuns manijas, tik reikia kantrybės ir laiko.

O kai namie nieko nėra, daugiau prie nieko nelenda, tik prie augalų?

Nesupratau patarimo esmės. Kam man tą šunį prie šakų vedžiotis? Kvankt?
Tai tu tikrai manai, kad visiems šunims tinka tavo aprašytas metodas? Drovus Zuikio_kojos vat užklausei, galima, kol ji neatsakė, paspėliosiu? Gėlės “eina pirmu numeriu” ir domina labiausiai. Taip?

Nu kaip… Šitą temą sukūriau prieš pora metų Cha cha Problema išsisprendė savaime - nupirkau narvą (šuo dorojo ne tik gėles, bet ir šiaip ką rasdavo, kai neturėdavo ką veikti). Nuo kačių gėlės irgi nebenukenčia, nes visos nuvyto Drovus Biškį pamirštu jas palaistyt Drovus

labai mėgstu gėles, bet jos namuose mažėja dienom Liūdnas jau pardedu galvoti, kad greit nebeturėsiu nei vienos Ne