Fara

Fara

Na gal vis gi kazkam teko krapstyti… reik lempute pakeist… kiek zinau tai reik fara islupti… kuri gan lengvai issilupa, bet kazka kazkur reik atsukti… ŠypsenaDurnu komentaru nereik… o iki serviso paprasciausiai nera laiko dabar nulekti… Šypsenazadu i TA vaizuot… tai vat… Mirkt

o juokiasi zmones is renuskes meganes, kad sunku lempa pakeisti Juokiasi

Ot durnai padaryta, pas mane lygiai tas pats, keiciau gabaritines lemputes, tai teko filtrus nuimt, kad daeit iki tos lempos… tai speju ir pas tave panasiai bus…

sake vienas ar du kakzokie varzciukai atsisuka lengvai ir tada fara lengviausiai issitraukia… tik gal kasnors ciupynes kur jie yra… apacioj, virsuj is galo Cha cha

Bent jau pas mane tai po viena filtra vienoj ir kitoj pusej, tai po penkis varztus reikejo atsukt , kad iki lempos daeit, o tada dangteli nuimi ir darai ka nori Šypsena

vo radau nete … pagal ideja… vienas varztas kakzoks… tik reik paizuret kur… gal bus su foto kur literaturos… 1 Turn off any of the Touareg’s components that use electricity, then turn off the ignition and take out the key. 2 Open the Touareg’s hood and locate the locking bolt on the side of the headlight bracket. Gently push the headlight while turning the locking bolt to the open position (as marked on the bracket). You will feel the headlight move forward. Read more: How to Replace Headlights on a VW Touareg | eHow.com ehow.com/how_5035787_replace-headlights-vw-touareg.html#ixz z1ebZnOCIX

333 o kokia masina pas tave? tuos vw lempas tai vogdavo, nes ten labai lengvai tas tvirtinimas nuluzta ir ji issitraukia… Šypsena

Pas mane a8, bet turetu buti panasu kazkas manau, labai jau nepatogiai padaryta, jei nori lempute pasikeist, turi imt lauk viska kas trukdo…

nėra ten varžtų. Gi viskas parašyta ką daryt. Gi jas vagys per porą sekundžių nuima

bent jau facelifto pas mane buvo, tai isitraukdavo stumtelejus stipriau ties faros krastu, t.y. paspaudi ten kur posukis ir isoka kitas galas ir isitraukia graziai… Apakęs

Vienu zodziu… kaip ir radau Šypsenaforums.vwvortex.com/showthread.php?1251418-Changing-Halogen-Bul bsyra foto… pirmoj foto… ka reik pasukti… pasisuka ir issitraukia lengvai Šypsena Gerai

galiu išlupt, tik pasakyk kur stovi. Paskui parduosiu tau atgal

Skaityt ismok… gi parashyta durnu komentaru nereik i ta savoka ieina ir debiliski… Juokiasi Juokiasi

pats servise dirbęs, o nežinai tokių elementarių dalykų. Turbūt kokiam kemi dirbai, nes ten panašūs protinguoliai dirba

trulikas kai as servise dirbau… 2004 metu masinos buvo dar garantines ir i paprasta servisa ju niekas nevarydavo… dle to ir neteko ciupyti Špygaaisku? Cha cha

tai visgi kemi?

trulikas… simtus kartu jau rasyta… apie ta servisa buvusi diskutuota ir pan… MirktMetalo g. Delada Liežuvis

bet tai kyborgs karjiera padares. uo serviso saltkalvio iki direktoriaus… ir viskas per lova Skaitau

Juokiasi