Fake plastic trees


Fake plastic trees

Taip gal truputi persudziau su spalvu ryskumu (norejau isryskinti atspindzius vandenyje), bet man grazu ŠypsenaTaip, gal horizontas truputi kreivas, bet…

gražu

Labai gražu, bet tikrai kliūva horizontas ir dešiniausią namuką patarčiau nukirpti.

man tik tas kreivumas kliūna Nekaltas o šiaip gražu

grazu, tik patiesinti reiketu Taip

pagyrimai ir pastabos jau issakykytos. koks cia islaikymas buvo, kad vanduo toks lygus? Šypsena

As vietoj pastabu pateiksiu savo korekcija Šypsenaimg518.imageshack.us/img518/3263/variantasbgq8.jpg

Man tas violetavas atspalvis labiau patinka

Tas violetinis atspalvis yra pats slyksciausias dalykas kuriam slopinti net filtrai naudojami Šypsena

labai atpybiskai ir svelniai,grazu

Tikrai blogai kad horizontas kreivas. Ir kadravimas… virsaus ir apacios tiek pat “centras” noretusi truputi skirtumo. Siaip pats vaizdas tikrai grazus.

Aciu ŠypsenaSiaip prikabinau foto ir ta pati vakara ismokau islyginti horizonta Cha cha Myliu simetrija, todel vandens ir medziu proporcija man tinka LiežuvisJokiu islaikymu cia nera Šypsena Visas Bohinj ezeras lygus kaip stiklas. Spalvu myletojus kvieciu uzssukti i mano dienorasti. Bandziau vakar prikabinti dar viena foto, bet tureciau 1/3 jos nukirpti, kad tilptu viskas, ka noriu parodyti Užsispyręs

Kirpk vandenį (arba medžius), tiesink horizontą, tada žiūrėk ar kabina. Ir vandens sąntykis su dangumi vienodas gerai, kai, pati sakei, norima pabrėžti proporciją ar simetriją, o dabar to nėra.

o kur tu ta horizonta matai ?

labai :}

Spalviškai Gerai, kompozicijų manau buvo galima daug įvairių padaryt, šita taip nesižiūri.

aha, grazu, ir man tik horizontas kliuna Šypsena