Fainuolis...


Fainuolis…

kada sitas fainOlis prades zaist? … gal kol maciulis miega, grigas nors viena derini dainiukui paruos? … ar ir toliau jo taktika isliks, kaip mantas ir akcentavo: “planas buvo toks, kad kam gerai sekasi, tas zaidzia…” … ohoho, tik pries cask ir lost su tokia taktika…

ir Motolla sake: “Suleidzia 5 krepsininkus ir ziuri kaip seksis” Nekaltas Cha cha

visiskai neisnaudoja slangos, bet ko noreti per 15min…

gindavau griga bet dbr… Liūdnas neatleistina kaip ir Špyga

Ale įmetė tritaškį, pažanga… Valio

Man tai neatrodo, kad jo neišnaudoja. Pažiūrėkit, jam paduoda kamuolį, tai jis net veržtis nebando, kaip ankstesniais laikais. Eh… :\

Masiulio prakeiksmas šitą fainOlį persiokios dar ilgai Cha cha

ka jus cia ritfaniai atsigvusius primetat, neturiu jums ka ir bepasakyti, tiktai CIULPKIT B.Y.BI Tūsas

ale ziuriu ritgaidis vis drocina.Tai visagalis tai jau gandzumianu patapo.Na nieko tuoj eilini syki bus gaidziu padaritas Taip Gerai

Araratai, baik skleisti neapykantą, daugiau nekartosiu Mirkt nesipykit Apkabinimas

man iki rytfanio, kaip jum iki zalfaniu … nebukit mausai, pakomentuotumet geriau unikalaus usapucio-stratego taktikas ir sistemas… Kietas

Viliakas,tu dar tiek nesubrendai kad galetum man cia aiskint ka turiu daryti Špyga

visi zino kad rytfaniai Šuo Šuo vakar gavo i kupra ju miela komanda niekas nepiso proto… tpfiu nekenciu… Ignoruoju Špyga

Araratai, nereiškia, kad jei esi vyras amžiuje, tai gali čia savo kultūros stoką demonstruot bei kitus iškoneveikt. Jei suaugęs esi - proto turėk ir nešnekėk čia nesąmonių.

Taip, Viliakai, sutinku su tavim. Araratas gali pasigirt tik tuo, kiek pase pas ji metu, bet kad proto kaip pas geni, kuris su galva medi dauzo, tai seniai jau visi pastebejo. nesipykstam Mirkt Tūsas

jo ziuriu vaikigaliai visai pasiderge.Checki apie savo intelekta bent patyletum nes be foto skyrelio marazmu daugiau nieko ir nezinai.Snarglius is pradziu nusisluostykite tada galesit cia bent balsa parodyti Juokiasi

Kad pasijuokt, man uztenka ir foto skyrelio… kai as cia negyvenu, skirtingai nei tamsta, tai kasdienes rasliavos, tokios kaip tamstos, man nelabai aktualios MirktBet pamatyt, kad dedulei surupu truksta - uztenka ir foto skyrelio Labas Tūsas Nesipykstam Mirkt

krc sugalvojo cia mano komentarus trink lol kazkoks Blogai