fail


fail

Kaip sakoma pirmas blynas prisviles Cha cha… Sudalyvavom vakar orintacinese, siaip renginys Gerai Gerai, nezinau ar cia organizatoriai kalti ar tik man toks yspudis kaip pirma kart dalyvaujant Šypsena… Tik gaila net nefinisavom Piktas

kuo kalti, kad Gerai ???

pasakok kas ten buvo

tai cia geraja prasme… zinai kaip sakoma “vakarelio kaltininkas” Cha cha

geriau nepasakok Ne

del ko nepasakoti? Cha cha …siaip net nera ka ir pasakot, patiko ydomios uzduotis, organizuotumas Gerai… tik va per skubejima “sturmanas” ne taip taisykles perskaite Juokiasi …pradzia buvo labai gera, netgi galvojom ,kad pateksim i top10… vaziavos greitai ir uztikrintai, punktai su uzslepta mintim buvo greit perprasti, baudas mokejom net neislipdami is masinos, tikejomes pradzioj ,kad net sutaupysim valanda ir gausim uz tai papildomus 60 tasku… bet… paaiskejo poto ,kad objektus kuriuos uzduotys reikalavo nufotkinti, reikejo tai padaryti su vienu is komandos nariu, mes to nepadarem… zodziu durniai ir tiek.

Šypsena o kokios uzduotys buvo? ten labai kauna reikejo zinot?

buvo kelios uzduotys kur miesto isvis zinoti nereikia… nusifotografuoti geriant redbuli, nusifotografuoti lifte ir dar lyg pora panasiu, dabar net pamirsau… Bet va tarkim kaip pavyzdziui tokia uzduotis “kur krenta ir skesta laivai…” -tai bermudu trikampis, ne vietinis net nezinos isvis ,kad yra taip vadinama kauno vieta, jau nekalbu apie jos radima…

o kur cia ji yra? Nekaltas

nu jus geri Juokiasipas mus nei vienoj foto nebuvo komandos nario (neskaitant redbull foto) ir vistiek viska ten uzskaite Taip

drakoniuk siaip tai prie pramones maximos bermudai Šypsena)

Edgaras> mes speju prasilenkem su tavim prie karo muziejaus Nekaltas su mersu kupe tu? …mum sake poto ,kad butu uzskaite ir taip, ai bet yra kaip yra, kam tusciai grauztis, patys kalti…

bermudu trikampis, wdf ? o rebusa kasnors pavarėt Ufff

o šiaip tai renginys Ufff pačioj pradžioje suradom ta basanavičiaus gatvėje parduotuvė, tik perskaičius iškert buvo aišku apie ka šneka, tai nuvarėm, tokios dvi cioces nexujovos priėjo, sako visas ekipažas iš mašinos man padavė fotika, o kitiem sako db kartojat mano veiksmus, ir raitytis pradėjo Taip iškart nuotaika pradėjo, poto sekantis davė kažkokia nesamone išnarpliot, o poto tik parašai, parašai …

dar su ta mokykla pužėnu failas buvo, apvažinėjom viska pagal nurodymus, ir navažiavom prie tokios vietos kur avarija buvo, ir ten dar keli ekipažai, visi pasimete, tie su avarija šiaukia, mes čia nepasirašinėjam Cha cha

bl dabar tik ir lakstyt duobem Kietas

o gal kas važiavot iki viščiūnu vandenvietės, apie 22 varėm, jau pašale buvo, tai kelias nafik, o visi lekia, tokios mergycos prieki, vos ne stulpa nukanino Ne

man patiko uzduotis , ateities gatvei ateities mokykla Cha cha

rytojaus gatvėj, rytojaus mokykla Gerai