facelifto faceliftas

facelifto faceliftas

silpnai atrodo Nekaltas

pats tu silpnai Šypsena

cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2015-bmw-7-series1.jpg Vau! Apkabinimas Gerai Gerai Gerai

Cia KIA?

Man nelabai, bet reikia gyvai žiūrėti.

man bmw x5 naujas baisus

Man buvo baisus, kai tik išėjo. Dabar patinka jau.

KIA tai sitas content.icarcdn.com/editors/2015/mar/2015-mercedes-benz-c-250-e xclulsive-full-review-2.jpg

Achujienai atrodo Gerai

Pagalvojau apie koki korejieti Šypsena

Tiek BMW tiek korėjiečiai orientuojasi į Kinijos rinkas, taigi natūralu, kad yra panašumų dizaine.kia.com/us/k3/content/media/mediabin/vehicle_experienc e/sto ries//CMS/vehicles/k900/2015/experience/story_001/chapter_003/backgrou nd_k900_2015_comfort_quieter-cabin–kia-960x-jpg.jpg

images.drive3.ru/models.photos/0000/000/000/000/097/48cfc2c86a1 74bc1-large.jpg

Kita vertus, o ką čia išlaužti iš XXL executive automobilio, kuris ir turi savo išore komunikuoti, kad vairuoja bosas, krepšininkas arba repo žvaigždė (nors pastaruoju metu dažnai tai būna vienas ir tas pats).

nichuja sibe KIA autoguide.com/auto-news/wp-content/uploads/2012/10/Kia-K9-Q uoris-main.jpg ApakęsSunku paaiskint kokiais budais ir kiekiais visa Hyunday Group ciulpia sitam up.arabseyes.com/uploads2013/13_11_14141587327554011.jpg

Išlaužti gali nemažai. MB su savo S tai pademonstravo. Realiai, 7er ir 5er aš nematau dideslio skirtumo pojūčiuose juos abu vairuodamas. Absoliučiai kita situacija lyginant S ir E.

jeigu pries tai kia K9 buvo panaši i bmw 7, tai dabar Bmw panašus į kia K9

tai dar 2012 jį paskyrė vienu iš trijų korporacijos prezidentų, pirmas ne korėjietis istorijoje. tai manau nebadaus jis tikrai, ir jo vaikai ir anūkai Cha cha

Labai pasitempe korejieciai visuose segmentuose, ypac zinant, kad i premiuma nesniai tik ir pabande isokti. Japu dar liudnesni laikai laukia.

pasiteme tiktai dizainu, i pakabas dar vis tiek saltienos deda, pavaru dezese darbas suveltas kaip pervire ryziai, kuro sanaudos labai stipriai prasilenkia su deklaruojamomis