F-1 Fanai pasakykit kas geresnis Pilotas ar M.Schumacheris ar A.Senna (kuris jau zuves)??????????

F-1 Fanai pasakykit kas geresnis Pilotas ar M.Schumacheris ar A.Senna (kuris jau zuves)???

Sie teiginiai buvo daug kur spausdinti tiek anglijoje tiek ir kitu saliu spaudoj ir niekas neatsako i si klausima???

Ka manot apie tai???

(F-1 lenktynese per ju egzistavima manau kad geriausias kada nors buves buvo A.SENNA - TAI F-1 DIEVAS !!!

Sena buvo geras, bet ne geriausias.Jei reiktu rinktis kas visu laiku geriausias balsuociau uz shumi

kaip sakoma apie mirusius tiktai geraiMirkt

As tai sumio taip neaukstinciau jis yra kapitali reklama, jo pergaliu garantas yra ferariŠypsena
Kai hakinenas laimedavo(kai ferari buvo silpnesne) nieks nieko nesakydavo, o kai tik laimi sumis jis tampa metu sportininku metu didvyriu ir panasiai nieko nepadarysi kai ferari moka didziausia atlyginima europos sportinikui, tai reikia is jo padaryt dieva ir kad jis turetu visam pasauli n fanuŠypsena
Faktas tai vienas kai sumis pralaimi kiti netampa didvyriais ir metu sportininkaisŠypsena

Na seip ar taip ferari ilgai dominuosŠypsena

Geriausias visu laiku F1 pilotas nera nei sumis nei sena,uzstrigo dabar man jo pavarde
Tau cia senna istrigo nes tik ji ir tematei,o tas senelis, kuris jau mires,beje apie ji buvo straipsnis F-1( http://www.f-1.lt/straipsnis.php?id=40 ), tipo buvo pats kieciausiasAš nekaltas

Cia biskeli i pievas varai kaip matauBlogai.
Jei ka DC pats pasake kad Mika tik su geru bolidu rode gerus rezultatus o kai bolidas suprastejo tai ir Mika isejoLiežuvisCha chaLabas

Piktas NeNe senna!!!Gerai jei dar dalyvautu butu tikrai daugiau kartu cempionasLiežuvisLiežuvis ir susikisk ta supista sumacheri i Ignore

as dar prideciau prie situ zmoniu Prosta. jis tikrai geras buvo. o manselas? o lauda? cia labai daug yra variantu. manau kaip lenktynininkas sumis kazi ar butu geresnis, kadangi daug pliusu duoda ne tiek jo sugebejimai kiek komandine taktika

Kam išvis liginti nepaliginamus dalikus? Juk tai visai skirtingi pilotai, ir kiekvienas iš ju tikras formulės talentas. Reikia giventi šia diena. Dabar visai kitokia technika,greičiai,strategijos,taisikles. Ir kaip jus galvojat,jei Airtonas butu gyvas ir dabar varytu formulėje, už kokia komanda jis varytu? Na tikriausiai ne už Ferrari,jiems dvieju žvaigždžiu nereikia. Tai kas lieka BMW Wiljams, ar Maclaren ar kitos.Manau Šumis butu pirmas. Taip kad baikit d.r.o.č.i.l.i.n.t.i. ir baldelinkit nuo šiolaikines formules.VaKietas

Kad ir kaip man nepatinka sumis, o sena irgi, bet reikia pripazinti, kad tai yra vieni is geriausiu visu laiku F1 sportininkai.
Kad ir ka sneketi, bet sumis vel grazino ferrari i favoritu gretas.

Abu lenktynininkai savo laiku buvo (M.S. dabar yra)F-1 dievai ju abeju lyginti tiesiog neymanoma.

O man atrodo kad uz sena ne tik shumis geresnis, prisiminkim Lauda, Mensela, Prosta…

viska puikiai iliustruoja 1 faktas - visai neperseniauiai, senai buvo suteikta galimybe pavairuoti tikra siu metu bolida. ir spekit ka te sugebejo jis padaryti - ogi net rago padoriau neapvaziavo, tik sauluciu papiese, ir i kelkrasti nulele Šypsena aisq jam jau yta siek tiek meteliu, bet visgi.
negali jokiu budu lyginti tu metu ir dabarines technikos, kiekvienam aisq, kad dbartinis bolidas skiriasi kaip diena ir naktis tuo senos “masinos”.
tuo metu gal jis buvo vienas geriausiu, bet jo negalima net lyginti su Schumiu.
beje schumis visais savo pasiekimais jau ir taip virsijo visus rekordus.
taigi atsakymas - 1 ! Taip

ta pati butu drasiai galima pasakyti sukeitus pavardes sena ir sumacheris vietomis ir vienintelis irodymas butu tik tas, kad kazkada sumi jie visi lenkdavo (isskyrus lauda, kuris rodos kartu su sumiu nevaziavo. taciau gi savaime aisku sumis patobulejo per ta laika Aš nekaltas

Jooo, ir kas svarbiausia, kad tokiu ekspertu begales Cha cha Cha cha

Beje Senna, kai su Prostu vaziavo vienoje komadoje, irgi naudojosi isskirtine padetimi, panasiai, kaip Schumacheris Ferraryje.

Arba aš kažką ne taip supratau, arba Tamsta kažką ne taip parašei Aš nekaltas
Koks Sena dar? Dabar?

aisq,kad a.senna

Ar čia man iš po vakar galva nedirba arba ne apie Ayrtoną eina kalba.

[quote]
Arsenic rašė:

va del sito tu klysti. cia vyko kova tarpusavyje, o ne idiotiski vienas kito uzleidinejimai Blogai