Ežerų kuojos

nepykstu, cia tik ispejimas, banus dedu visai be pykcio, atsipalaidaves Šypsena

gal kas rimtesniu kuoju su spenigu esat pagaves.pats nesu bandes bet kalbu visokiu esu girdejes.

su spinu kuoju nesu gaude…ir negaudysiu…nemanau kad tai rimtas reikalas Liežuvis o seip gaudau kaip kazkas jau rase kukuruzais ir perlovke…ti va Laimingas

Maltos skrudintos kanapiu seklos(galima nusipirkt jau paruostu), ir karveiu meslas Apakęs abu siuos priedus gamina trraper, labai veiksmingi, tik dozuok saikingai, nes per daug viso sito ir negerai Mirkt

KUOJA - yra skaniausia vytinta zuvis ziema,bent jau man,aisku kol salta,jos kimba vangiai,ant muses lervu,ar sumustinio su trukliu,arba ant teslos,o per atlydi kimba geriau ir didesnes,o pavasarejant nuo ledo geriausiai kimba ant perliniu kruopu ezeruose,o upese ant kvieciu,tuo paciu ir seriu,o siaip tai dazniau rimtasnes kuojos kimba gyliai,apie 8-10m.,bent jau didesniuose ezeruose,NEREKLAMUOSIU Ne,ju yra daug,aisku ant paskutinio ledo kimba visur Taip,didziausia ziema,ir aplamai mano pagauta kuoja 600g. Kietas,ispudingai atrode,gaila tada neturejau fotoaparate juosteles,ir neteisus tie,kurie galvoja,kad baltos zuvies gaudymas,yra pasyvus zukles budas,bet,kai gaudai kuojas prieina neblogi karsiokai,tai jau prasideda gan rimta zvejyba,ir manau,kad dauguma zveju propoguoja si gaudymo buda,bent jau tie,kurie atvaziuoja prie ezero pailseti nuo visko… Labas

Kuoja - VOBLA, nemanau, kad tai zuvis, net kitos zuvys ju tokiomis nelaiko Juokiasibuvau pamirses kaip ji atrodo ir tuo labai dziaugiausi kol sia ziema 5 ant blizgutes neistraukiau, ot padlos - suplesrejo

Kažkoks stebuklas. Apakęs Man perlinės kruopos pasiteisina tik žvejojant jau sušilusiame vandenyje. O esant šaltam vandeniui, net ir senokai nutirpus ledui iš jų nieko gero nėra.

…na kaip pamario zvejys galiu pasakyti, kad pavasari (apie balandzio viduri)nuvaziaves i Drevernos kanalus tikrai neapsiriksi.Neaisku kaip bus si pavasari, nes ziema, matosi, nusiteikui uzsibuti.Dreverna tai kaimelis, vaziuojant nuo Klaipedos link Silutes. Priekuleje sukama i desne ir vaziuojama visa laika tiesiai iki kanalu. bet jei nepatinka zvejoti kolchoze, geriau neaziuoti…

visos didžiosios kuojos aišku gyvena upėje Cha cha. Su plūdine masalas Nr.1 yra kvietys(ant kablio arba baltos apvalios mažos avižėlės)Pavasarį aišku apsiuvos paima viršų, da ir krokodilai labai liuks. Ant perlofkės upėj kimba geriausiai pavasary, bet neilgai ir tik ten kur jų gausiai suplaukia(prieš užtvankas ir pan.) Žiemą ežere niekad didelių kuojų neužtaikau, kartais didelių kuojų papuola per atodrėgius pačiose nendrėse rast, bet tai labiau išimtis nei taisyklė.

Ezeras ezerui nelygus Taip,pats zinai ??? Taip

Tai Tau pakliuvo piktosios B.Lakajų kuojos Taip Apakęs Baisu - matyt iš B.Lakajų emigravo ir po kitas balas Baisu Baisu Baisu

Gal ne visuose ezeruose vienodai perlines kruopos pavasarejant pasiteisina,bet butent cia,tai geriausis paskutinio ledo masalas,gaila tik,kad tas paskutinis ledas taip greitai istirpsta LiūdnasKazkur kvieciai,kazkur tesla,o kazkur ir perlines kruopos zuvims ziema patinka Taip Laimingas

B.Lakajų piktosios kuojos kimba tik ant mėsiškų masalų Taip pvz. ant kraujinio vėdaro šmoto Taip Baisu Mirkt Juokiasi Cha cha

Uz tas kuojas yra dar piktesnes auksles Baisu,jos valgo viska ka mato ezere aplinkui,gal jos irgi emigravo cia is j ar b lakaju kartu su kai kuriom kuojom ??? Taip

Siaiptai kuojos siuo metu gerai kimba ant teslos,netgi geriau negu ant muses lervu,man net paciam keista,nes kaiptai anksciau beveik nezvejodavau ant teslos,skaiciau ja nestabiliu masalu,kol pries keleta dienu zvejyboj gaudant kuojas ant muses lervu,kartais ir pora trukliu pakabindavau,kibo, bet labai atsargiai,o ir pugzlys ar dektukinis eseriukas kuojos kibima atimdavo Žliumbia,bet kai draugas pasiule teslos,is pradziu atsisakiau,kol nepastebejau,kad pas ji beveik nepasitaikydavo tusciu kibimu,ir kibo vien tik kuojos Apakęs,visdelto paemiau pas ji teslos,ir rezultatas pagerejo mano naudai,kibimai buvo stabilus,ir nekniso proto tie neuzaugos LaimingasSiandien vel buvau kuoju pazvejoti,nors turejau ir truklio ir dziku,tesla paeme vel pirma vieta,tai visdelto geras kuoju masalas,ta tesla be jokiu priedu,gal jei dar kokia vanile pagardinti,gal dar geriau kibtu,o oras siandien buvo zvejybai ne pats geriausias,bet kuojos pries pietus kazkodel labai suaktyvejo,kibo ir ryte,bet silpnai,gaila laikas spaude,ir reikejo isvaziuoti, Liūdnas,bet jei kas vaziuosite kuoju pazvejoti,pasiimkit ir teslos Taip Šypsena

Šiais metais tris kartus su “bolonke” žvejojau Nevėžyje - kol neužšalo. Kuojos kibo ir ant “mankos”, ir ant kruopos !!!. Ant kitų masalų kibo labai prastai ir mažos kuojytės. Didžiosios kibo tik ant kruopos, o “manką” griebė ir maži šapaliukai Gerai

kas ta bolonke ??? Nežinau

Boloninė 6 m meškerė skirta gaudyti srovėje Gerai.

A aisku, galvojau kokia ziemine naujoviska Nekaltas