EX kregzdute


EX kregzdute

neblogi atsiliepimai Laimingas

na rimtai nuvalkioji Nekaltas

pz baisumo tu durns…

Šarai, kada lioxa parvažiuos?

imeciau uz 14 isnese per pora dienu facukai Juokiasi

rafi, tai kaip ten, auris ar kaip tu ten ji vadini gorila, ****elino ar ne, del smagracio sitai, kad disovai jau su juo buvo? Cha cha

kozkokia neda**** lempos tamsiais viduriais-posukiai balti, masina sidabrine-rankenos juodos, stogas matinis-kitur testinumo nera, duru statramsciai kitokios spalvos

under, nu as ja pora metu kiek pamenu turejau ±, tai niekas neislindo… Gorila buvo keites smagrati jau jai kai as is jo ja pasiemiau… Buvo dar kazka tvarkes… Bet ji buvo neblogai pista i gala, net pusasis isejas, tai guoli du kartus keiciau vieno rato… Bet siaip nieko masina, motoras puse velnio… Bet gorila ir jam kazka dare kiek pamenu… O smagratis, tai man rodos jau i pabaiga buvo pries parduodant… ant salto motoro sokdavo i prieki kazkaip nemaloniai atleidinejant sankaba… na bet ne del to as ja pardaviau… merga du kartus apdauzius buvo… geresnes nenorejau pirkt, nes jai daznai duodavau, o ji nesenai teiseis isilaikius buvo…

nu mintis gera, sidabrine + juoda viskas buna ok. bet ci kazkaip visiskai neispyldita buvo Šypsena

VIN, ta stoke ant pabandymo buvo uzdeta ir tik viena… Siaip nx man irgi dabar as i ja ziuriu, tai geda su tokia butu dabar vaziuot, nezinau kodel su tokia seniau vazinejau Juokiasi gal tada normaliai ji man atrode bbz Juokiasi

va baltas passatas tai grozio etalonas Juokiasi Juokiasi Juokiasi

m5board.com/vbulletin/attachments/e39-m5-e52-z8-discussion/ 36692d1172961412-photos-jet-black-roof-completed-custom-rear-diffuser- front-wheel-spacers-dsc00182.jpgva kaip turi atrodyt su juodu stogu. jei jau daryt, tai visko reik, ir m apdailos, ir ratu atitinkamu… biski kas netaip, ir eilinis tiurlingas atrodo

Tai nu nx jis taip greit nueina jai Nekaltas

nu kaip loxui visai neblogai Gerai

stogas gal tikro karbonu is USA uz 600 dolieriu Pinigai ? Juokiasi

kai as stoga dariau, dar vienas is pirmuju, o klp turbut pats pirmas buvau, ir kazko man rekomendavo matini… cia fotkej yra blizgus, toki ir dabar deciau, tik ne matini… ratu norejosi kazkokiu juodesniu, kad pritaptu prie stogo, o m apdaila manau nebutinai riekalinga… bet aisku ji irgi grozio priduoda… bet realiai tai to stogo juodo net nereik, kad masina atrodytu graziai… kushlius, jo tu teisus Juokiasiunder, nepamenu as ten tiksliai kaip buvo, bet dabar galvoju, kad smagrati jis ne sankabos kjeite, o prie variklio kazkoki, tipo kaip skremuli gal, bbz, o man sankaba biski baiginejos… smagratis man rodos 2000lt kainuoja tokiam modeliui, tada bent jau kainavo, jau domejausi… Brangus malonumas tie smagraciai… draugui nuejo pezui apynaujui smagratis, tai sumokejo su darbu stuka euru… siule deti paprasta smagrati, tipo ne dviguba, ten 1500lt butu remontas buves, bet nx zmogus masina sau turi, priziuri, nx jam ten burti, nes pribursi irgi *pimp…* tasej bus… tuoj kokia deze nuleks nuo tokios sankabos…

Juokiasi