EVELITA

EVELITA

matai kartais priplauki kriokli ir mastai kaip ji perkopti…ir mastai metus ar ilgiau…atrakcije…o pasroviui plauki ir tiek tik ziureti reikia kad nepaskestum o vanduo taip ir nesa i gyvenimo saulelydi…tai tiek tai tik mano mastymas…

pasroviui nuo jo nukrenti ir viskas…o pries srove kaip uzlipti?..

tada tampi alpinistu…o pasroviui savizudziu…che tai kaip cia dabar iseina???

todel ir reikia plaukti pries srove…

tik pries srove…kitaip net neverta gyventi…monotonoje fui baisu…

ir plauki pasroviui…

arba neateis laikas jei jai px Šypsena nu bet cia juk tik i gera bus…

Akela esi rimtas vyras, taip, kad paimk visa reikala i savo rankas ir kontroliuok padeti, neleisk , kad padetis kontroliuotu tave.

ei… grizkit i privacias… ka?

kitiems net vietos nepaliekat…

vsio huine krome pchol…nors gerai pagalvojus …pchela toze pohui…

kartais keiksmazodis nuskambejes is mano lupu…prilygsta mylimos moters buciniui…po to lengva pasidaro…tarsi akmuo nikrito…

o jojojoiiii! Kad tik vilkelis nenukentetu!!!

girdziu ironijos gaidele ir jau kantrybe senka? Šypsena
Tai gal tas Tavo noras buvo nepakankamai didelis? …
O gal medziokles budai netinkami? Šypsena
Gal tai buvo tik mergaitiskos ambicijos - gauti tai, ko uzsimanai? Šypsena

2 Evelita: Vyrai turi medziotojo prigimties - kai reikes atbegs pac net ir nelauktasŠypsenair nepamirsk kad ikyrei siulant preke kyla vienintelis itarimas - ji sugedus…Šypsena taip kad apsiginkluok kantrybe.

Akela, nepasiduok provokacijoms ir i joki susitikima-pasimatyma neik!!!

evelita, o Tu nepagalvoji apie toki varianta, kad Akela jau kazkieno… kad ir mano… Mirkt ir Tavo siulymasis gaunasi kaip trecio asmens kisimasis jau i poreles reikalus Cha chaCha chaCha cha … tai va mes su Akela ir bandome issiaiskinti ar tiksi mums abiems… na kad ir grupiniam mylejimuisi… Cha chaCha chaCha cha bet kad su manimi nebendrauji… tai gal neteks ir Akelos pamatyti… jis juk istikimas… Cha chaCha chaCha cha

"Brangioji" Rita, As vakar pas akela ir klausiau ar jis turi ka : jis atsake kad zmonos neturi. Tikslinausi toliau - isizeide. O dabar tu cia …As nesu seimu ar poru skyreja. Jei tik Akela pasakytu kad turi kazka - sia sekunde atsikabinu. Taip kad tu cia per daug…

Mergaites nesipykit

AKELA didelis, visoms uzhteks Cha cha

:D:D:D o ka? ir pajuokauti negalima?.. :smiley:
Gal mes neoficiali pora???.. gal tik ‘pradedantys’… :D:D:D gal dar patys neapsisprende… :smiley:
O gal tarp musu demokratiski tolerantiski santykiai??.. :smiley:
gal Tu esi nuostabesne uz mane (o as tuo baigiu isitikinti…Šypsena), tai jis ir nesako, kad kazka turi… kad dar liktu sansas isitikinti… :smiley:

… susitik pirma su manimi Šypsena tada gal (na… jei man pasirodysi, kad Tu gali buti verta jo demesio Šypsena) padauges sansu ir su Akela susitikti… :D:D:D:D Mirkt