Estija

kartojiesi

bet nr galima sakyt jau spalilintas, ciujesh kaij autoshrotai visokie puls skambint Cha cha

radau šiandein lapelį už mašinos kad susisiekčiau ir parašytas nr. Paskambinu, atsiliepia kažkoks ■■■■■ ir aiškina man mol jam trukdo mašina, kad stovi prie namo sienos ir ten prie jo lango patalpų, tipo klientūrą atbaidau (kirpyklos patalpos, praėjimo į vidų nesu užstatęs). Karočia aiškina, kad mašina pagal įstatymą turi būti bent 10m nuo sienos, sakau tai kad aikštelė baigiasi nuo namo sienos už kokių 8m. ką jis čia spangsta, pradėjo vartyti mol aš žmoniškai prašau Kanda

tai ir sakyk e dw iseik pasnekesim. kaij iseis, isiziurek i ji gerai, kaij paklaus ko spoksai- sakyk isimenu jybalnyka tavo. kita kart prie progos papjausiu tave nx. y vsio. Nekaltas irodyt nieko neirodys, o del to varianto, garantuoju acipis.

Rimti problemų sprendimai Cha cha

Robis>Kas blogai su tuo Lexus? As matau tik viena minusa, kad ne hibridas.

o tai is jo puses kazkas kitaip? Nekaltas tipo, as cia darau versla, pagalvojau, zinai, e dw tu cia nelaikysi masinos prie namu, nes as manau, man ji trukdo, nu zmoniskai gi prasau, dar nekaziolinu del 10cm. pshol nx is cia, ok? Cha cha

gmc, o kad ten priekis nuo naujesnio modelio sukrautas tai px? Cha cha

Rafi, kuom remeisi pateikdamas skaicius tuos?

Robis>Taip, bet daug kas deda priekį nuo FL, nes gražiau žiūrisi. MB gi tą patį daro Cha chaMan irgi įdomu, kuo paremti šitie kw? Nekaltas Logiška, kad jei bus mokestis, jis labai gali būti nuo galios arba CO, bet pvz kodėl už Sienna 700 mokėt? Nekaltas

tai jei priekį sudeda, tegul ir galą, o dabar bbs rainas

da aš čia lempą šoviau. Man tai dzin ar bus mokestis ar ne. Iš esmės, bet koku atveju, iš vienų atims suma x, kitiem skirs tą pačia sumą, tik jau bus dėl administravimo x*0,7. Na ir skiriant kitiem, tas x*0,7 pavirs į dar x 0,7 už tos kitos srities administravimo reikalus Cha cha vat ir gausis iš realios surinktos sumos X -30proc ir dar - 30proc Cha cha žodžiu kokio 45proc neliks Cha cha

Is lempos sakai, kalt mokesti menesio atlyginimo kasininkes ar savivaldybes kokio paprasto darbininko? Cha cha

o kodel butent masina apmokestint? kodel ne koki saldytuva, ar telika? juk lygiai toks pats nuosavas daiktas.

nors del teliko ir saldytuvo, gal ir klystu. cia tik pradzia. kai banditai nalogus ima, visi galvoja, kad po pirmo nalogo acipis. bet taij buna tik pradzia. Cha cha auksine taisykle- karta sumokejai, ismels viska. Taip

aha ple, kaip tik pasipilde 740kw per 3 vnt Nekaltas

Su Estija šiek tiek yra kitas niuansas - ten pavajamas atsimuša, tai mokestis dar ne toks skausmingas. Tiesa, man įdomu, koks visgi tas mokestis tiksliai?

Yai apie dydi jaučių dar nekalbama, kalbama apie mokesti.

Ne, minėjo jau konkrečius skaičius. Bet nelabai randu.

Robis>Sutinku Taip