esat buve?

esat buve?

Prie ilgiausio tilto Lietuvoj ???

savaitgali varysiu. jei neklystu jis ir auksciausias

namas takata green Gerai

Lyduvenai Gerai

“Lyduvėnų tiltas – ilgiausias (599 m) ir aukščiausias (42 m) Lietuvos tiltas” Girtas

masina tai neypatinga, bet jei turi atzhalu tada Gerai

vakar buvau bet nepamenu kur jis Juokiasi

kur toks randasi? Skaitau

Degestane chia

kaškur netoli šeduvos atrodo

Tai ten miesto mašina, užmiestį labai fainą su 4 pavarų automatu, bet jei reikt lenkt tai neproblema įsimeta 2 ar 3 Juokiasi Lyduvėnai raseinių rajone, jei tau tai kąnors sako Cha cha

raseiniu rajone lyduvenai

nenuostabu kodel as nznau jo… nesilankau tame rajone Laimingas

19metu gyvenu raseiniu raj. bet dar nebuvau Drovus reiks kada nuvaryt paziuret Cha cha

mano vaikystes vasaros visos praejo cia Apkabinimas Širdis uz 2km zalio namo kryptim mano kaimas Mirkt kur matosi dubysa ir cia zvejota Cha cha varydavau kokiu 12-13m i lyduvenu parde prie baznycios cigareciu pirkt Cha cha i po to pasislepes nuo tevu traukdavau Cha cha …senelis pasakodavo, kad pokario paaugliai prisirankioje miskuose ginklu, saudydavo i ta tilta pa prikolu is tolo ir daejo iki to, kad 10km spinduliu krate visus namus ir pas viena rado… isveze i sibira visa seima Nežinau vo tau ir prikolai apie tilta Ufff arba tie kur budedavo kioskuose ant tilto kareivukai prikolindavo, metydami kates nuo tilto Apsvaigęs Cha cha idomiausia tai, kad visos isgyveno ir, tipo, numestos is 40m patupedavo kelias min ir kaip niekur nieko nueidavo Velniūkštis Apakęs nostalgija kaimui Apkabinimas