ericsson t68i ar siemens m55

ericsson t68i ar siemens m55

kuri geriau pasirinkt

T68 Taip

man irgi jo dizainas ir navarotai labiau patinka bet daug kas ji peikia kad letas

na nzn ta ir ta turejau rankoj bet pac nusipirkau m55
man kazkaip labiau patinka. Cha cha

apie abu modelius pilna prirašyta, prisijunk per kompą jei nori rimtesnių argumentų.
Kas dėl lėtumo tai SE t86i tikrai nėra greitas, o M55 dar lėtesnis, o jei wapinti tai išvis neįmanoma.Vienintelis jo pliusas man yra ekranas su daugiau spalvų, na gal dar java palaikymas. Bluetooth nėra, IrDa nėra…

SE T68i Taip
Siemens m55 Ne

Jei reik rimto tel imk t68i(akumas.apie savaite,BT,IRDA,solidus dizainas), o jei zaisliuko(java,poly)tai.M55. Beje M55 tikrai letesnis uz T68i rasant SMS,ziurint, animacija ar narsant WAP. Cia sneku is savo patirties

t 68i GeraiTaip

m55

m55

tai jus stabdziai, todel jums m55 stabdo

pagrindiniai SE T68i minusai, palyginus su M55 - 256 spalvos, nera polifonijos.

kodel tu nenori psiimti s55?jis geresnis uz abu

t68 dar nera javos ir gprs versija sena

as pats naudoju SE t68i ir visiskai nesiskundziu zinoma nera tokio dalyko kaip poly melodijos spalvu maziau nei m55 bet nera jis toks letas nei ant sms nei narsant wap akumas visiskai zmoniskaj laiko maniskis pirktas smarkei padevetas ir tai 5 dienas kaip niekur nieko islaiko nebent buna nuobodzios pamokos ir tenka pazaist zaidimus tada maziau…vat ir aisku jis man graziau atrodo nei m55 be to man m55 meniu keistas kaip ir visuose siemens’uose nors SE t68i meniu ishdestymas beveik toks pat ji naudot vistiek patogiau…taigi gerai pagalvok spresti tau

kaip 30meciui:t68i…nei tau reikia tu poly,nei tu java zaidimu…Laimingas

Pats turiu se t68i,minusas tik kad nera polyfony

Be abejones t68i. Turi ir IRda, ir BT ir visa kita. Nera polifonijos (visiskai nebutina, turiu su polifonija mobilu, bet jomis beveik nesinaudoju), maziau spalvu. Bet nepaisant to, aukstesne klase Gerai

Tai priklauso nuo to kam tau reikia telefono jei pagrinde pokalbiams ir kad butu darbinis aisq imk erika jei pramogoms m55