Ericsson T65

turejau as toki ir atrodo buvo tas pats kaip pas tave, po biski issijungdavo, isijungdavo, o viena diena numire, ir niekas nepataise, net mikrovisata, atsisake, mazdaug sako, kad tokiu modeliu jau nebegamina,o pas mane pasirodo buvo pagr. plokstes defektas, tai sako atvezt nauja 100lt kainuoja, nu vienas meistrelis paeme, bet sako ner sansu sutaisyt jo, tai dave 50lt, kai atejau jo pasiimt, nes sako kad kazkas pavoge ji, nu man nesiseke su juo, o man jis nepatiko, nors savo laiku mokejau 550lt, mygtukai tikrai nelabai patogus, akumas “isiutas”, daba turiu t610 tai kaip diena nuo nakties skiriasi, ta prasme 100k geresnis Šypsena patarciau isvis kratytis tu senesniu ericsson’u, na nebent t39m ir r520m, gal dar t20e, sitie tikrai atlaiko savo laika ir dar dabar mano sitie buve tel. kazkam tarnauja Šypsena

@g@33 pas r320m ir buvo ta beda, kad siustuvai pareidavo, o jo kaina pakeist 100lt buvo, ar jis tiek vertas? Šypsena as dar dabar turiu r520m, bet sis mob. kiek skaiciau nuomonese tai atidirba savo kaina 150%(250lt naujas(uzsilikes t.y), t65 naujesnis, manau si beda jau sutvarkyta, bet jis velniskai stabdo, man “pakibdavo” per diena 2-3k, nors i siena trenk, atrodo net softa perrasiau - nepadejo, kol gali tai manau parduok Vaidusyte tu ji, dalimis ar kazka, nes jei remontuos tai gali ji ir dar labiau sugadint, tada nieko nebegausi uz ji Šypsena