Ericsson T65

Ericsson T65

Nu turejau telefona, dziaugiaus is tikro Gerai Ir siandien…jis numire amziaus Žliumbia Turbut… Gal kas turejot ericssoniuka sita ir buvo atsitike taip, kad tiesiog…issijunge ir nebeisijungia? Kanda ka daryt…? Nekaltas

Nesk remontuoti.

Siaip nesk remontan, dar gali atsukt varztus paziurek gal nekontaktuoja batarke Nekaltas

Turbut softas parejo.Arba jau nuo senumo mire. Anyway nesk remontuot Nežinau

Buvo. Isardziau, sudejau ir isijunge Nekaltas. Kodel tu tuo tel dziaugeis? Klavisai juk nepatogus + akumas nnerealiai silpnas

Akumas Gerai O ir pats dizainis jo man labai patinka… tiesiog isimylejau ta telefona Myliu

turiu si modeli ir kai numirsta jo akumai, jis atrodo mires amziams, nebeisijungia kol nepradedi krauti… o gal laikas keisti akumus naujais?

Bandziau kraut-nesikrauna Žliumbiagal ir laikas… PavargęsKiek kainuoja naujas nezinai? Drovus

vargu ar galima nauju akumu jam rast. neperseniausiai visa tel pirkau uz 299 su metine garantija. siaip tel geras. akumas gerai laiko pakalbant nemazai. o palaikius No klavisa koki 10 sekundziu nesigauna nieko?

Patarciau pasikeist y siuolaikiskesni mob.Juk dabar pilna yvairiausiu spalvotu su poly telefonu, tavo T65 jau atgyvena Šypsena

Jei rasciau kazka panasaus dizaino-negalvojus imciau. Nes sakau patiko ne meniu, ne kad jis spalvotas ar ne…o kiek jo dizainas Gerai

Kad ir kaip man butu skaudu pripazint, bet NE Žliumbia

Na akumai tai pas ET65 tikrai puikūs. Pats turėjau tai savaitę atsipūtęs laikydavo.

Siaip turejau as ir du draugai, tai mum ant LT bites laikydavo 2-2.5 paras. Vokietijoj jis man laikydavo 3 paras (vodafone). Tel buvo imti nauji ir ne is vienos partijos. Vat po to pakeiciau i T68i, tai akumas laikydavo vos ne dvigubai ilgiau. P.S. Gal jus stalciuj tuos mobilius laikot Nekaltas

Po pagalve Drovus. Ir laiko apie savaite. t.y. laike Mirkt

Ar nebus tau siustuvas nusproges, nes esu turejes R320s po dvieju savaiciu turejimo jis tiesiog issijunge ir nebe isijunge. Priezastis - nusproges siustuvas (kiek girdejau R partijoj buvo siustuvo brokas, nors pas nieka nemaciau, kad butu iskilus tokia problema kas turejo T65). Gal si problema ir netycia pas tave atsitiko.

tai tada pirk t68, isvaizda tokia pat beveik tik t68 apvalesnis…

Na pas mane buvo imtas iš Bitės naujas. Per savaitę buvo prakalbama apie 1h. Paskui pakeičiau T68i, tik jis max pratraukdavo 4-4,5 paros.

Keisk i T68i, jei nenori labai daug litu investuot.