Erasmus: Suomija

Erasmus: Suomija

Jei buvote gal galetumete papasakoti ??? Nes kita semestra ten vaziuosiu. Laimingas Ir noreciau daugiau apie tai isgirsti is ten jau pabuvojusiu studentu lupu. Taip Jei tiksliau vaziuosiu i Seinajoki miesta Nekaltas Tai jei yra buvusiu prasau jusu pasakojimu ir ispudziu Šypsena P.S. Is anksto aciu !!!

Buvo mano viena drauge,jei tu cia kalbi apie studijas. Pasakojo,kad lai ten labai patiko ir palygimus nesunku mokytis buvo Cha cha Sekmes tau Labas

sorry negaliu padet Šypsena

aciu nors uz tiek Girtas

Mokiausi Suomijoj viena semestra.MAtai, galejai konkreciai parasyti ka nori suzinoti.Siaip bendras ispudis apie sali:rami, saugi,su daugybe mazu miesteliu,daug gamtos net miestuose, ziema salta ir labai ilga (dar priklauso kurioje dalyje busi).Zmones-is pirmo zvilgsnio salti ,bet kai susibendrauji, draugiski ir paslaugus, bet siaip santurus, ypac vyrai ŠypsenaJei ka nors nori paklaust, tai prasom. Sekmes!

Tai tokiu atveju nors protingai patylėk.

Mane daugiau domina mokslas. ar sunku mokytis kiek zinau ten viskas anglu kalba,jei konkreciai as studijuoju cia Lietuvoje turizmo administravima,tai ir ten panasi programa bus. kaip vertinimas

…baltai pavydziu, nes pati esu neakivaizdininke ir man tokias galimybes isnaudoti nelabai gausis…nemane, kaip vadinasi, bet yra labai smagus filmas apie Erasmus programos studentus kitose sveciuose salyse… Taip

nesu girdejusi apie toki filma Apakęs o kur galima butu ji gauti pasziureti ???

mano puseseryte buvo isvaziavus i Svedija irgi pagal mainus Šypsena tai spekit kur ji db? Cha cha o siaip turetu but linksma! sekmes tau ten Šypsena

aciu Cha cha

na va stai as jau pati esu Suomijoje ir jei reiks kam patarimu mielai jais pasidalinsiu !!! dabar pati turiu patirties sitoje srityje Cha cha

na ir kaip sekasi? kaip mokslai, tfu t.y. kaip tusai? Cha cha

gerai labai fainai Cha cha jei turesi tokia galimybe nepraleisk progos !!! !!!

klausimelis wa iskilo Taip ar gali dalywaut konkurse pirmakursiai, norintys iswaziuot 2kurse?konkursai wyxta pawasary gi, tai kaip ir nuplaukia galimybe antram is waziuot.

jau turejau tokia galimybe ir jau buvau Liežuvis Cha cha

Jei mokaisi VU, tai skelbiama tokia informacija VU websaite:

Daugiau informacijos: w3.vu.lt/?s0=tprs&s1=socrates_erasmus&s2=socrates_erasm us_studentams&s3=apie_erasmus

aciu uz ats Taip ech…tex palaukt metelius Kietas Taip Nustebęs

Deje as ne is VU !!!