Episode one


Episode one

Na ir? net i reikiama galerija nepataikei Juokiasi

Skotas matosi jog taikaisi labbaaai stipriai ignybt po to kai parasiau apie tavo grozio supratima tad tyliau zmogau… nes visi pamatys koks tu jautrus =] ramiau

čia ta merga ne iš pirmos dalies kartais? ir iš vis, ar čia ne ta vieta, kur paskutinė misija vyko?

Imesk kokia fotke su atvira erdve kad teksturos ir tt matytusi, palyginsim su siuolaikiniais zaidimais, ar labai pasikeite per tiek laiko Šypsena

Apie koki grozio supratima? Nekaltas Beto nei as gnybiu nei ka… tiesiog pasakiau tiesa ir viskas. Liežuvis

ai paskaiciau jau Cha cha Nusisnekejai ir tiek Mirkt Jaunatvines hormonu audros tau siaucia Mirkt Pamatai papinga blonde ir myzcioji Cha chaNe mano skonio ji , nes blondine Mirkt nemegstu blondiniu Ne Del ryzu tai atspejai Cha cha man jos labiausiai patinka. Be to pas ta blonde matosi dantenos kai issisiepia Veee Krytus nenaturalios Blogai sukuosena irgi nekokia (an tokios primena senas bobas) Blogai O pilvas pas ja pacia gal yra, nes matosi, kad itraukus stovi Cha cha

Nesuprantu kaip tokia negali patikt…

Pradžioj atvirų erdvių nėr (nzn kaip toliau bus) tampaisi po citadelę. HL2 baigėsi sprogimu, čia viskas tęsiama toliau Šypsena

o kiek pats ISO užima? ftp matau guli, bet kažkoks “apkarpytas” sako, tai nzn

Užaugsi - suprasi.

Ne iso. Relyzas ne cd/dvd formate, nes tokio nėra. Rar’ais užima 1,37 GB.

aišku, reiškia šitas ten ir guli, reiks siųst turbo 15KB/s greičiu Cha chamušt zebrus už tokį greičio sumažinimą…

Pala pala cia naujas hl?

ir dar klausimas: šitam nereik originalaus HL2? ta prasme atskiras grajus, ne papildymas? ir dar, paskaičiau, tai labai jau trumpas…

kiek paskaiciau tai nereik original cd

Tems ant tokios sistemos, bent jau Medium Quality A64 1800MHz@2000MHz 1GB DDR RAM ATI 9600Pro paturbinta.

Egisxp aisku temps na bent jau man maxed out viska uzdejus maximum tempia =] ant medium tai faktas kad tems juk korta hdr nepalaiko o tas hdr kokia 15 fps numusa