Enrijaitis - Ar vertas trenerio darbo ?

Enrijaitis - Ar vertas trenerio darbo ?

Aisku, kad nea !!! Blogai Blogai

Vargsai Alitos krepsininkai, su tokiu treneriu jiems nekas bus Cha cha

tik nereikia cia jau taip vaziuoti, prisiklausius ka prirase ir prisnekejo per ir po europos cempionato… kas nuneigs fakta, kad viduryje praeito sezono Endrijaiciui atejus i Alita, susitvarke zaidimas ir ji pakilo is dugno bei uzeme 3-cia vieta, beto kas pamena Plunges "Olimpo" laikus irgi nesakys, kad Endrijaitis tox blogas…

1.J.Kazlauskas(L.rytas)
2.A.Sireika(Siauliai)
3.R.Endrijaitis(Alita)

Tai mano manymu trys gereusi treneriai.

Aisku Lietuvos.

rimantas e ir algis gedminas - vieninteliai zmones galintys ishgelbeti lietuvos krepshinio autoriteta

aisq kad ne mest ji lauk reik a kasio zurnale neskaitet kai M.Niparavicius visa tiesa apie jauniu stovyklas papasakoja . Buvau neblogos nuomones apei Endrijaiti taciau pasiskaicius ta staipsni ziauriai susinervinau Piktas

Jeigu klubai kviecia ir moka jam uz tai pinigus reiskia vertas Šypsena

aisq kad ne mest ji lauk reik a kasio zurnale neskaitet kai M.Niparavicius visa tiesa apie jauniu stovyklas papasakoja . Buvau neblogos nuomones apei Endrijaiti taciau pasiskaicius ta staipsni ziauriai susinervinau

Pritariu Bumui,skaiciau as ta straipsni irgi,neblogai Niparavicius isdejo i suns dienas Endrijaiti Cha cha, bet tik va pacio krepsininko gaila , kad nepaeme i rinktine :I As manau,kad jis teisus buvo. Be reikalo ant jo taip nevarytu krepsininkai. Gal kas buvo sporto rumuose kai zaide Lietuva, man patiko kai Endrijaitis paima minutes pertraukele ir zaidejams sako: “Nu,vyrai,ka darom?” Cha cha Tai ar treneris taip turetu valdyti komanda??? Man jis tik juoka kelia Cha cha Cha cha

Nu ir kas?Lai kalba ka nori.Bet treneris jis geras.

Mano nuomone, kad ne Kietas

grazi pana Gerai

kaikas užpavydėjo ir šlykštyne išvadino Juokiasi

Man tai jos batai super

matos iskart pas mergicka presiukai, raumenukai… najnaj Šypsena

navaziuokit -faina mergycka - kaip dabar atsimenu Šypsena

Daugiau tokiu “slykstyniu” ir gyvenimas taps dvigubai grazesnis…

akys Cha cha

uhuhuu… noreTAU tokios slikstynes Liežuvis