eksperimentas

eksperimentas

Traliukui (vw lt 2.4 td) idejau greita tilta, dabar kai pakrautas, del pasikeitusio perdavimo, mieste gan juntamai seda i turbo duobe, kadangi turbo pikas ~2-3,5 rpm diapozone… nupirkau bmw 2.5 tds turbina, ji mazesne… idomu issipres beda ar net neverta zaisti Nekaltas …ka bangos motoristai mano?

Sita reikejo det Geraitinyurl.com/mkyqvhh

fuelsharksaver.com/ltDtZ6d2MZ/

" Padidėja arklio galios"

Įdomu tai, kad ant to seiverio užrašyta “Fuelsharpsaver”, o psl fuelSHARKsaver Cha cha

Aliexprese 4baGsai Juokiasi

Drakonius, ar dar perki is ebejaus ?

Tu man dar skoloj, dabar jau išeina 5eur Cha chaPerku Taip Va kaip tik einu sumokėt už 1941m nacių monetą Cha cha

Ikisk slanga nuo turbos ritutei i p!zda,uzvesk ir is jos akiu zinosi gera turba ar ne.

Drakoniukas, trulikas užsisakė?

Ne, sau, idomiausias istorijos etapas WWII Gerai

jei skolingas - atiduosiu Šypsenapadarysi dar keleta pirkimu is uk.co ? cia kiek veliau. apie vasario viduri

Doktorai, i Pegasa varyt tinka judesiukai? Juokiasi Juokiasitv.lrytas.lt/?id=14206361601419709645

Moto…mano stylas yra neviesas lietuviskas Juokiasi

Gerai,kad ne Šalciute style Cha cha

arteja penktadienis, ir vel as galvu lauzau- a kur vln nuveit isgert? Cha cha ne apsipust, o butent kokios vodkes, ar viskelio palakti, net ne alaus. Cha cha kad koks gejukas dj kur kamputyje muzona leistu kislotna, kad staliukai butu, zmoniu judesys toks link panku labiau, ir labiau kabokas, nei klubelis, bet kad ir pasitaskyt galima butu prie kolonkiu. Cha cha vasara tai as mokytoju kiemelyje patarcialinu, o db kur kokia arklide vln kai pegasas kas uzmates? Cha cha kiek bludyjau po centra, nu bbs, kazko tokio neuzmaciau, vien manikenu irstvos.

: youtu.be/La_RoGd25w4 copy/paste…mergiki Geraipesč

Psichbari GeraiPutbolini, padarysiu, jeigu sumos proto ribose, o ne traktorinės Cha cha

Vakar su kolega priximinem senus laikus ir uzklausem kur dabar vilniuje rasti tikra alubary su zirniai, duona, ausimi ar koja kepta kaip lietuvoje buvo Nekaltas