Ekonoms ?


Ekonoms ?

3150km 200l gaunasi 6.3l/100km Netaupant vazinejant normaliai per visus salcius. Cia per 27 dienas Ekonoms ? Skaitau

Pas Eda uzsukai? Cha cha

Edas kazluose gyvena ? Cha cha Ne as ten vis padirbt vaziuoju Šypsena

gerai km suki Gerai

Taip jis ten vietinis Taip AplankIk dalIvY Taip

Dar kokius reik jam ~2500km isukt ir keliaus i marcias LabasTaip ir neisuksiu 300k Žliumbia

toki keturduri, automata, dyzeli nupirkciau.

Vat ko pasiilgsiu is sitos masinos tai duru… Pas sita 20cm ilgesnes nei pas 4duri. Atsidarai tai kaip kokius vartus, labai patogu Gerai

O nx ji stumt griuva jau?

Ilgos durys patogu ? Juokiasi

mano toks universals 6.8 per salcius rijo, bet as pusiau mieste, pusiau trasoj.

Negriuva ir negrius dar kokius 100k tai acakou. Drasiai parduociau kokiam pazystamui nesukdamas kiausu ir istikruju gaila man jy parduot nes jis man 40kkm atkociojo be visiskai jokiu parkiu, keiciau tepalus, kaladeles, filtrus, salenblokus, viena guoli ir galinius amortikus i kietesnius kurie metesi pas mane nuo ventos like. O jokiu didesniu investiciju nei ~100lt nebuvo ir nebus. Ziema su benzinine venta turejau daug daugiau bedu nei su sita. Sitos ziema neikarto neteko prikurinet. O stumiu del to kad noriu ir reikia didesnes masinos. w163 cia mazdaug 60% miestas 40% trasa ir negailint tikrai, beja cia 55kw

Ei dalIviai kaip yra su sienos kirtimu ne sus savo auto jei savininkas nevaziuoja reikia kokiu dukumentu? Šypsena

pas mane 66 kw.

nuomotas renault clio benzininiu varikliu su kondiske ir grezinat bet siltam klimate irgi pagal kompa 6.2 litro vidurkis

Siandien dar tokia durna situacija apturejau vaziuodamas is kazlu. Puciu sau tuo marijampoles keliu ir jau netoli prie garliavos ten kur prasideda visokie servisai ir panasiai kur griovys yra gilus tarp keliu. Kelias toks ~ pradejau lenkt fura ramiai ir uzlekiau ant pripustyto sniego tuo paciu metu susigretinau su fura ir nuo jos vejo gusis pradejo mane stumt i ta griovi, greitis ~100km/h lekiu apledejusiu sniegu i vaira nereguoja vapse tai siaip taip isejo prisistabdyt stabiliai kad nebepustu nuo furos taip ir issivairuot is to sniego. Bet jau galvojau kad darysiu futbolo kamuoli is golfo Apsvaigęs

^z0r.de/L/z0r-de_3714.swf

^ Cha cha Bet tuo metu mano roza ne tokia nuotaikinga buvo turbut Baisus

stig Juokiasi