Ej, blyn! O kur dingo Lendsbergeris?!?!?

Ej, blyn! O kur dingo Lendsbergeris?!?!?

Ej, blyn! O kur dingo Lendsbergeris?!?!?

tagi jis niekur nedingo… kaip retkarciais sedejo seime taip ten tebeuzsuka. na kol baigsis jo kadencija. jis tik pasitrauke is partijos pirmininko posto ir turbut jau nebepateks i seima kitais rinkimais (na priklausys kelintu numeriu bus sarase). kol dar sedes seime gal jam pavyks prastumti specialu istatyma del jo (didvyrio) padidintos pensijos.

aš tai jo net nepasigendu Taip
gal dabar daugiau muzikai atsidavė? Nekaltas

hehŠypsenasugrisk!!!

landsbergis yra saunuolis, na pridirbo kaip ir visi, bet ne maziau ir padare

na man tai o geri darbeliai tokie skaidrus, kad net nesimato. tikriausiai kaip ir jo sazine. na siuo atveju nesu kategoriska, kadangi, tikriausiai, per mazai zinau. Šypsena

Po rinkimu stebejau jo pasisakyma.
Ir tiesiog ziurejau is moters poziciju. Ir…
Gryna vyro parodija.
Susirietes, storas, kazkoks apsepes, kazka vebleneciu balsu grasina.
Net jam pats zodis "VYRAS" visai nelimpa.
Gal tikrai geriau jau "Landsbergis".
As labai atsiprasau jo gerbeju. nesupykit, tai tik subejktyvus pastebejimai.

Nemanau, kad vertinti zmogu pagal jo isvaizda yra itin objektyvu. Audio, mes visi pasensim, bet tai nereiskia, kad tapsim maziau vertingesni, nei esam.

Be abejo sutinku. as juk ir parasiau, kad tai subjektyvus mano poziuris. Bet as nesnekejau apie sena zmogu (pries senatve as tikrai lenkiuosi).
Pritariu tau, kad senatveje zmones islieka vertingi.
Ir man atrodo, kad butent zmogui senstant (kada nyksta jo isorinis grozis) isryskeja pacios graziausios vidines savybes - visas tas lobis sukauptas per ilgus gyvenimo metus.
Ir butent tada aiskiausiai pasimato isoreje zmogaus vidinio pasaulio tikrumas. pasimato per harmojimos zmoguje buvima, atitikima.
mano isvardinti kaip l. neigiami dalykai gali laisvai sudaryti ta harmonija. (ir tuomet as sakyciau, koks nuostabus zmogus!!!), bet as pamaciau chaosa. visiska neatitikima tarp ju. ir man pasidare ir slykstu ir baisu.

Dar karta atsiprasau, gal ir nereikejo man cia taip negraziai rasyti, bet labai jau sukrete tas suvokimas.

Atsiprasineti tikrai nereikia…Šypsena
Bet man kazkaip Lietuvoj is viso retai tenka pamatyti sviesiu, laimingu senu zmoniu. Tiesiog per ju gyvenima susikaupe tiek pykcio, kasdienines itampos, kasdieninio streso, alkanos kovos uz buvi, kad reikalauti sviesiu rauksletu veidu, man rodos, butu pernelyg drasu…

siaip ar taip jis i paprastus zmones ziuri is auksto, o su zurnalistais jis sneka su panieka.
Tikiu, kad landzbergis pradzioj padare daug, bet po to jam ir reikejo pasitraukt, o nedaryt nesamoniu.

Jis neturi lyderio savybiu, anais sajudzio laikais to uzteko, o dabartiniais laikais jis ne tas zmogus, kuris galetu valdyti sali. taip pat jis nori vienas viska valdyti ir aprepti, bet tas jam neiseina.O skaudziausia tai kad jis pats atkakliai nenori to pripazinti.

gyvenimas nestovi vietoje-karta keicia karta. svarbu kada tu pasitrauki ir kokiomis aplinkybemis tai padarai.
Landzbergis subrandino pasekeju ir lyderiu nauja karta, tad ir misija jo kaip vadovo tarsi ir baigta.
Pvz. Bobelis ir garbingai traukiasi is vadovu, kai patyre fiasko per rinkimus.
vat tik AMB neatlaike paprasto gyvenimo ir pasitraukimo ir grizo i aktyvia-didziaja politika

Kaip minejau viskaas priklauso nuo aplinkybiu ir laikoTaip

Nori. Jau pranesta, kad greitu laiku konservatoriai rinks savo pirmininka.

sneka per radijaŠypsena

Be reikalo nesneketu…Šypsena