Eismas Vilniuje :)


Eismas Vilniuje :slight_smile:

Šiandieninė kelionė į darbą (~10km): 1) 3 automobiliai nesustoję prie STOP ženklo 2) 1 apvažiavęs visus per ištisinę ir nuvažiavęs per raudoną (gerai, kad bent pėsčiuosius sustojo praleisti) 3) 3 kitoje gatvėje važiavę priešpriešine juosta (vienas iš jų - mokomojo automobilio instruktorius!) Aš net susimąsčiau, ar čia kartais ne Rusija? Nekaltas

ne, cia sostines vairavimo kultura ir tiek

judesys mieste Gerainx laukt kol shikantys pajudes Cha cha

O greicio tipo niekas nevirsijo? Šypsena

Geografishkai ne Rusija, bet…

Man keista kodel batoro g ner pilicijos. Ten kur 50, visi vaziuoja 80-90. Net furos mane lenkia…

Pikcius>galbut Nekaltas Kiek imanoma stengiuosi vengti kamsciu, nes dazniausiai ju metu tokie dalykai vyksta. Mrc>Bet ten tokie labai drasus atvejai Cha cha viena juosta stovi, kita skirta judeti i kita puse, bet vistiek vaziuoja. Tikra Rusija Cha chaLS>I sita jau nekreipiu demesio. Pats gi irgi ne auksinis. Kas siek tiek nervuoja, tai vaziavimas, tiksliau lakstymas 70-80 gatvemis, kur galima 30. Manau zinai apie kuria gatve kalbu Cha chaWoris>Noriu tiket, kad pas mus gerokai geriau ŠypsenaLS>Ten dauguma net nepristabdo pries perejas… Kaip ir pries ta STOP zenkla isvaziuoti i Batoro… Sako rajono mentalitetas… Nekaltas

ale sakės temele…botaniku šou… tie visi punktiniai kenkėjai greiciausiai yra neturalizuotieji…atvaziuoja is… ir pradeda budinti zveriukus… p.s. uzvakar vienas man su pirstu mojavo…tipo per “naglai” ilindau is salyutinio i pagrindine gatve per kamsti…(nors kažkodėl pats praleisti nenorėjo) po to absiziurejau…ogi tojota su registratoriumi Juokiasi

Suomis>Is esmes visada praleidziu/ileidziu visus, kurie vaziuoja ijunge posuki (nebent visa eile tokia Cha cha ). Visada ileidziu jei papraso gestu,ta pati darau pats. Niekada neileidziu tu, kurie lenda naglai (nes tokie turi sugebet patys ilyst). Siaip sakyciau kad pas mus kultura tikrai pagerejusi. Visgi sios dienos atvejai vercia sunerimti, bet gal tiesiog tokia diena Šypsena

va kad asiloidai neleidzia persirikiuot pustustej gatvej uzmindami gaza, tai net ir mane buvo siutas paemes, taip ir noris nustumt i sona toki

Gmc, o kaip pats pajutai skirtuma del kitu vairuotoju elgesio i tave del pasikeitusios auto? Šypsena nes yra skirtumas kaip reaguoja kai su sena ar pajami nauja auto. nors pas tave kitoks pasikeitimas lengvoji > visureigis

siemens, aš jau rašiau, kad pasikeitys iš slyvos į Q5 stipriai pasikeitė, užleidžia daug paprasčiau, traukiasi greitkelio antra juosta daug greičiau, nei važiuojant babuinu kokiu. Daug kas juokėsi tada Šypsena

tai jo tikiu, idomu passat > toyota koks skirtumas Šypsena

Pikcius>Kai kurie tikrai turi su tuo problemu, bet sutikim tokiu vienetai Šypsenasiemens1>Sioks toks skirtumas yra, bet nedidelis. Kadangi ~20 masinu turejau, tai blogiausia buvo vaizneti su Mazda 323F ir civiku, nes niekas niekur neileisdavo ir apsimesdavo, kad taves nera Cha chaVisgi yra tas efektas, kad su naujesne ir didesne masina praleidzia ir ileidzia labiau. Taip pat yra efektas, kad pvz Subaru visada praleis Subaru. Matyt ne su visom markem taip, bet su kai kuriom yra. Nauja turejau tik Corsa, tai ji niekuo neissiskyre ir jokio skirtumo vaziuojant nejauciau. Atvirksciai karta kieme buvo uzstate taip, kad be sansu isvaziuot ir po 30min laukimo ir pypsejimo niekas nepasikeite Cha cha Del sitos Toyotos, galbut yra nedidelis psichologinis efektas, kad tokius dzipus (is tiesu SUV) reik praleisti, bet tikrai nera to, kad visi trauktusi is kelio Cha cha Is kitos puses nevazineju as taip, kad man visi turetu trauktis Cha cha Pats visada pasitraukiu jei kazkam maisausi ir yra galimybe ta padaryti. Dabar tu SUV privise belekiek, tai jokio isskirtinumo is esmes nera Cha chaBet jei lygint Passat su sita Toyota, tai taip, Toyota lengviau praleidzia/ileidzia/pasitraukia.

ble gal acipalaiduokit su tai botanikizmais? pas kas antra - botanikas do botanikas. axujieli su ta nesamone. net jei debilai uz vairo daro nesamones - taigi ble botanikai, ne kitaip. daznas realiai i veidrodi pasiziurejes pamatys ta pati “botanika”, bet xuj, aplink praktiskai visi tokie, tik ne jis pats.

Šiaip kas linksma, tai riedi sau 55 km/h (plg GPS), ir matai kai varo ten kas nors 80 km/h tarp eilių, dirba, pluša. Ale vis vien atvažiuoji prie kito šviesoforo tuo pačiu metu Cha chaŠiandien nuo Olandų kalno leidausi per kamštį, iš paskos kažkoks naujas mersas (tas kuris atrodo kaip Passat CC). Įsijungęs ilgas šviesas (matyt dar neišmoko mygtukų visų). Kantriai kentėjau į kėdę sulindęs, nieko nerodžiau Cha cha Po to mačiau kaip per Žirmųnų tiltą iš paskos važiavo apsižergęs punktyrinę liniją. Matyt ir vairo dar neišmoko Cha chaGMC - o tu irgi per tuos kalnelius Viršupio g-vėj važiuoji gazas dugnas kaip ir kiti SUVai? Cha cha Mačiau net Passat Alltrack varė nestabdės Cha cha

LS greiciau 55km/h netraukia? kilovatu per mazai? su srautu neuztenka judeti? Cha cha

huntero Cha cha nesnervuok… Juokiasikažkada važinėjau su renault kangoo Nežinau buvau iprates kad niekas taves nepraleis, neileis ir pan. Drovus ale po to persedau i Volvo V70 (tuo pat metu policija uzpirko tokiu paciu) - o brol…visi praleidzia, uzleidzia, gero kelio linki…o autostradoje II juosta apskritai tuščia budavo…net bmw ir mersai leisdavo aplenkti be lenktyniu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

huntero>Nekreipk demesio, cia nepilnavertiskumo kompleksas pas kai kuriuos pasireiskia Cha chaLS>Siaip matyt ateina tas amzius/suvokimas kai situ dalyku nereikia (arba l.retai Šypsena ) ir vazineji normaliai, nes suvoki, kad nelabai kur benuleksi. Lenke sian mane du kazkur skubantys, bet po 2km susitikom vienas paskui kita tam paciam kamstyje Cha chaAisku, smagu paspausti is vietos ar lenkiant, bet stengiesi nedaryti labai rizikingu nesamoniu TaipSu naujom masinom (ale prabangiom, isskirtinem ir pan Cha cha ) yra daug problemu pastebejau. Daznai posukiai neveikia, vairas pats sukasi per istisines ir pan. Bet jauciu po pirmo tepalu keitimo tokius defektus sutvarko? Nekaltas Cha chaNe, as graziai per kalniukus varau, nestoju, bet letai/normaliai pravaziuoju. Kitaip viskas sokineja bagazineje Cha cha Va Highlanderio minusas - nerandu kur gesintuva padet, kad po visa masina nesivoliotu. Turit patarimu? Nekaltas Jau sakiau, gal prisukt kur? Nekaltas