Ei ,o kur raskladas apie Memeli?

A ne ankstokai,Dingęs,darbus baigi?..ApakęsApakęs Valdiškuose namuose ilgiau sėdi?..Liežuvis O gal čia,kad aistai pasbaigė?Liežuvis Būtų arčiau tiesos,a?
A už Alus tai dėkui-lekiu alaus pakuotę pasiimt i sveikatą taisysiu.Bo vos nenumirau šiandie.Mirkt Gerai,kad koležanka žalia arbata pagirdė ir nesaldžiu torčiuku tik darbo pabaigoj vaišino…Aš nekaltas Jei ryte-tai organizmo reakcija neadekvati būtų,manau.Aš nekaltas

Sveiki gyvi, senai matyti… Grizau is atostogu ir kazkodel vel naujoke pasidariau… Bet nieko… Kaip suprantu visi laimingi sudalyvave Klaipedos sventej??? O as vakar labai laiminga buvau, likus viena namie Šypsena)) (pas mus buvo 10 zmoniu, o mes turim viena sofa ir ne vienos kedes, patys pas uosviene apsigyvene buvom, mums vietos neliko ten)…

Juros svente?
Ispudziai:

1.Per daug tautos.
2.Nuo svyturio alaus apmyzti visi miesto centro kampai ir siaubingai dvokia slapimu.
3.Jei netycia sekmadieni buvot atsibude jau 9 val., tai papusryciauti galejot arba tashnotiku larioke, arba galejot pagrauzti nagus.
4.Buvau palikes masina Kurpiu g., tai kazkokia blt subraize duris.
5.Skaniausia - Skandale.
6.Gerti galima Grante.(Be to ryte per langa issireikalavom alaus i namus)
7.As turbut nemegstu masiniu renginiu…

O kur bus? shiaip tai planavau namo vaziuoti siauliuose bus tiuningo paroda. Aishq galeciau ir i shvedus uzlekti.

eclipse per velykas bus paroda kaip ir kiekvienais metais gal atvaziuosi pasiziuret ?

Akklas norvegu daryta. Tai galejai matyti shvedijoje. Oshiaip tai norvegams shio automobilio ishores padarymas daug kainavo. Bet kaip visa laika jie atsilieka nuo shvedu Šypsena

Svedijoj buvau masinu parodoj ir buvo lyg ir tas pats bimeris arba labai panasus

nu gal ir nieko Nekaltas

grazus bimeris

AKKLAS > kokioje parodoje matei

man atrodo kad as ji maciau parodoj

neblogas grazuolis