Ei ,o kur raskladas apie Memeli?

Ei ,o kur raskladas apie Memeli?

Cia is serijos -konjaka ?Apakęs is ryto?Apakęsbe uzkandos?Apakęs…visadaCha cha

aciu tau, tu tikras draugas…tai imi bucelaiti ir atruksti pas manyMirkt kaip sakama pas mane siandien plotas,sefu nera darau ka noriuMirkt
gerai, busiu tokia gera ir papasakosiu pora zodziu kaip viskas vykoCha cha i Klaipeda vaziavome 8 val. Cha cha 11 val. ryto jau sedejome busiuke zvairos ir isgerusios visa pakeles aluCha cha soferukas buvo toks mielas ir leido man gerti, o ne vairuoti…jetau, nepykit, alia gal veliau pratesiu, bo ko tais jauciu, kad sukasi ratuAš nekaltas

Sudalyvavau myte, buvau sventeje Šypsena Visas sventines dienas praleidau blaivi kaip kiaule Šypsena.
Fejerverkai buvo nuostabus- norejosi delne laikyti Šypsena

Na tai kur meet’o aprasymas?Ne ,na is tiesu,kuo toliau tou visi tinginiau.
Verute…?

alyva

jo ,sesule,nepamatysi tu siandien zvairo raitelio ant kabylos…oi Mirkt
Nes kaip vienas sake : 'geriau ,geriu ir zinau kur dar gautiCha cha
Ne,na kazkokia nesamone,jau dvi savaites net i treniruote negaliu nueiti…kas cia darosi ? gal tikrai pasaulio pabaiga artinasi?
Ai,tuscia jo…geeeeeeeriau diiiiena …Cha cha

Verute, a tai tu meet’e buvai?o zinokit man kas baisaus nutikojo, oho…nakvojau tokiam bute, adreso nzn, prisiminiau orientyra 2 kioskus…as atsiskyriau nuo savo xebros ir nuejau pas bangiecius…pries fejerverkus pasimeciau, stovi prie tuliku ilgiausioj eilej ir taip graudziai verkiu, kad pasimeciau ir kaip as grisiu, tinklas uzluzes buvo, niekam negalejau prisiskambinti…tai va, paverkiau paverkiau, grizau i meet’a, po to nusibrukome nzn kur ir nzn pas kaAš nekaltas ivyko stebuklas, as prisiskambinau, pasake adresa ir grizau i lovaŠypsena kaip man viskas per ruka, bet gera svente gera…idomu kur Gluosne? bet moteros, ka papletkysiu, kokiu neblogu vyru buvo meet’e Cha cha dar maciauCha chaCha chaCha cha jauciu insmylejau i agyl Cha cha o koks paslaugus, kaip Gluosnes lialia miegancia nese, ai, gerulis gerulis toks vyriokas…

Labas, chebryte na va jus pasirodo spejot ir “pasimeetinti” o as ir nezinojau kad jus ruosiates-ignoruojat mane, negerai oi negerai !!!
Nors siaip man “Juros svente” niekada nepatikdavo taip kad sie metai buvo irgi ne isimtis, gyvenu paciam miesto centre tai patikekit koks siaubas-siuksles, zmones triuksmas visas tris paras istisa para vajeeeeeee LiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdna

Tai vėl pijokaujat?..ApakęsApakęsApakęs Iš pat labo ryto?..ApakęsApakęsApakęs
Negaliu atsigaut po savaitgalio…Šakės…Kad taip alaus bokalą i lovon…Aš nekaltas

as irginesu didele tokiu grand tusu megeja, bet patiko Gerai…atspekit mysle:‘ar alyva mate jura?’…atspejusiam prizas-galesit nupirkt siandien alyvai byriausCha chaCha chaCha cha daba prisiminiau, bozhe, prisiminiau, kad sutikau klasioka su draugu, o as draugui aiskinau, kad jo labai erotiskos pedosAš nekaltasAš nekaltasCha cha bet cia dar normaliai, as dar ne to galiu prisneketiAš nekaltasCha cha

Na atsiprasau… bet ir as ten buvau, alu vodke geriau, jumi maciau, bet balso taip ir neisgirdau…

as atsikrapstau, bet pati nesupratau kas man nutykojo sestadieniAš nekaltas nervyjo vienas pilietisAš nekaltas gal raiks pas koki tais nevrapatologa nuveitiCha cha as sau labai nepatikauAš nekaltas bet uztat mazai kalbejau, bet daug stebejauLiežuvis net dabar Jusu, bjaurus, akys man akyse stoviCha cha kokios akys, o koks Jusu zvilgsnisMirkt galejau ziureti ir ziureti, bet zmona salia sedejo, zmones sako, kad nelabai padoru prie zmonos vyrui mirkseti ir i akis ziuretiCha chaCha chaMirkt

[/quote]

Šypsena Aijajai…ir vel. Man irgi bjauraus akys laabai isimine. O mano dukra tai net pirshlybom pamegino ushsiimti, pasiule bjauriam mane pashokdinti. Nors priesh tai skalde komplimentus jo grazhiajai zhmonai. Ot, aferiste auga…

Ei ,pijokai,kodel tisina?
Mes su kolega ,tyliai tyliai kaip dagiliai, nusukom dar vienam aistui makaule…neeee vsio nuo pirmadienio ni ni ni…uf.
Eeeeeee …taip sakant ir ant meiles traukt pradejo
jooooo…sunkus pijoko gyvenimas,BET turiningasCha cha

kak vsegda, musu stalas jusu…perduok kolegai privietaMirktkaip kolega, ar gerulis?Cha chaCha chaCha cha na, vot, mane kolega irgi reanimavo, daba jau galiu ait paxlebat kokios paxliobkesCha cha manes tai ko tais na liubov ne tianet siandie, kazkokis visiskai neteisingas paxmielasCha cha bet susimasciau labai apie vaikusAš nekaltas Gluosnes ir Bobos atzalos akyse stovi, baisingai mielos mergaitesŠypsena

to Alyva: Na rimtai kazkas su jumi buvo atsitike…bo as iki siandie galvojau, blyn tikriausiai many apmulkijo, nebuvo te jokios Alyvos, be to ir motera mano paskaitineja ir vienareiksmiskai reze… ne Alyva cia Aš nekaltas

To Gluosne: Nuostabus zmogus esi Gėlės, o dukrele tavo Gerai…ech teks pateikti zmonai ultimatuma…

P.S. O kas te su mano akim Aš nekaltas , ar tai komplimentas, bo blyn as daba galvoju, kodel mano moterelei taip knieti man akinius nuo saules ipirst… Aš nekaltas o as ju taip nemegstu…

Aciu,alyvok,mano akiu sviesaBučkisMes gi cia zinai viska dirbam padpolna-na tipo jis atlekia su kokia popieriu sauja- maukt,po gursnuka ir vel dirbamCha cha

Ot bliamba,galvoju,visdelto gimem per velai…tokie padpolscikai butumem…exxxx buciau stovejes kovne kur tryse viena vede…na kazkurio vietoj…chmmmm greiciausiai to kur vede Cha cha

Kokia lova-aš tik būti ten norėčiau…Liūdna Daba tai darbe kiurksau.Liūdna
I niekur aš nesimytinau-Vilniui pavargau.Aš nekaltas

Nagi nagi gerbiamieji, tai kada sekantis meet’as nes as tai labai norėčiau susimatyti ir susipažinti su tais klaipėdiečiais, kurių nepažystų ?

tai tokia zertva pasirodziau, ania bjaurusCha cha as sakau, kad nepakenciu saves tokios, aciu diev tai retai bunaCha chaCha chaCha cha tokia aikstinga pindose buvau, tipo princese ant zirniaus, tas negerai, tas nepatinka, ai, gerai, kad tai praeityCha cha o zmonos paprasyk, kad gal akiniu nepirktu, bozhenki kaip pagalvoju, taigi su akulioriais bjaurus puse grozio netektuAš nekaltasMirkt
Dinges a da gyvas, a jau su aistais palitelCha cha hihiMirkt
tiesa, kak vsegda, anekdotas, gal kas ir zinot…
atsikelia mergaite ryte ir randa rasteli, kuriame parasyta:‘mergaite, tu jau nebe mergaite…Alibaba ir 40 plesiku’…mergaite apalpsta perskaiciusAš nekaltas pabunda ir vel randa rasteli:‘mergaite, tu jau ir vel mergaite…Timuras ir jo burys’ Cha chaCha chaCha chaAš nekaltas man toks visai gal niekoAš nekaltas

Cha cha

Jo alyvok,is tiesu tai jokios raznicos,ne bereikalo gi sako, kad ex prostitutes geriausios zmonos.Na cia tarp kitko.O siaip nors siek tiek Moterys ismanyti Vyrai psichologija ir atvirksciai ,oi kaip vertetu…
O mes…aistas ipusejo…mhmmm…manau dabar ,po pietu, viskas eis greiciau Cha cha

Vsio,mielieji,mano darbas baigesi(ir taip sutapo ,kad su aistu kartuApakęs),
linksminkites…ba pasaulio pabaiga arteja.
Visoms savo mieliausioms Bučkis,na ,o kitiems ,kas netingit,Alus.Dzius.