EAT THIS


EAT THIS

cia tik skulptura del grozio ar vaziuoja?o gal photoshop? jei vaziuoja nemanau kad suprasiu kokiu principu… Ne

matau liudna nutareu sujudint kraju jusu kune sitas aparatas build by Amen chasies USA , kaip matot ashiu nerastas nei preki nei gale gaila tik viena photo turiu galinis ratas neturi nei dirzo nei grandines , tas pats baeris kaip ir Fred Kodlin ish Germany ira sugalvojas, ant Sadom BIke . Amen Chasies nukopjavo ta ideja ant kiek tas mocas ira tvitas nezinau bet ideju ir darbo ideta nemazai

yra zmoniu pasauly su laaabai daug smegenu Šypsena

bliamba noreciau toki daikta gyvai apziureti

ai tiesa prekinis ratas 24 ich galinis 18 X 360 sita padanga ira gaminta specialei shitam mocui

jo aparatas tikrai cool Nida vyrukai kurie dare ta moca ie #1 red necks in USA bet kaip matai kaimeciu ir buna gabiu ir negalima sprest apie zmones pagal ju gyvenimo vieta

Mano nuomone tai jis gali ir nevaziuot ta prasme kai jau jis taip atrodo man jo techninines savybes praranda visa prasme telieka tik susizavejimas dizainu.Futuristinis minimalizmas derintas su maximalizmu cia labai dera na zodziu pabaigiau dar net nepradejes 230000000000 balu uz si darba jei kas ka galima ji ir muziejuje laikyti kaip zmonijos proto bei fantazijos pavyzdi. Taip

kas lecia del vazevimo tai jis vazoja 100% ,shita firma gamina normalius mocus karta no karto ane padaro tokius bairius kaip shitas aparastas cia jau ne pirmas ju ishmeslas , o daro manau del reklamos i bet shitas mocas bus visose custom bike zurnale anems net reklamot jo nereike zurnalistai patis jos suras manau ei gerai sumoketum tai ir tau padaritu toki

kazkur teko skaityti apie situ ratlankiu veikima…tik nelabai pamenu…gal gali priminti, luxor…?.. Drovus

is kur mano moco nuotrauka gavot?

Aparatas jega !!!

pries kelias savaites buvo patalpinta panasi nuotrauka… patikekit ir as nelabai suprantu ratu veikimo Šypsena

Mano durnu supratimu ratas ant šakių laikosi kaip telferis ant bėgio. Tik gaila , kad tokį rato tvirtinimą užklynytų bet koks suš… akmeniokas ,o po to … Taig šitas padaras gali važiuot tik švariai nulaižytu plentu.

Supratau ratai sukasi varomi baterijom Šypsena