e420 6850lt

e420 6850lt

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/mercedes_benz-e4 20/id-1617963?qt= Skaitau gera kaina,visai ok toks Šypsena Aisku rudeliu turbut ne viena rastum Cha cha

keisk i bumeri

su rudim bus amzina kova

Dziugai,didesnes nesamones negalejai pasiulyt turbut Gerai trulikai,tai cia kaip ir pas beveik visus ackarikus. O siaip manau jei porai metu masina imi, uz gera kaina,tai pxnx tos rudeles,cia tik kosmetinis dalykas.Pro dugna neiskrisi.

senolis

nu kaip cia pasakius Cha cha

Turguj apziurinejau viena E220, blemba ideali bukle,nei rudeles isorej nebuvo,arkos visos ok.Neperdazytas Ne tik kad tas motoras invalidas Blogai

komplektacija gera Gerai

Motora lengviau pasikeist nei kebula.

UB, gali ir pro dugna iskristi, gali ir ant priekio atsigult tas ackarikas nuo rudziu, kas gana daznai buna, gal ne faceliftui, bet pirmajam tai tikrai Šypsena siaip sitie gerai vaziuoja Šypsena

Helix,ne vien motore esme.Biski problema rast keturaki su gera komplektacija.Jei pasidometum,suprastum kad didzioji dauguma lietuvoj esanciu keturakiu yra su bukais motorais ir tusti. Ir tik jei motoras rimtesnis,kartu su juom buna ir padoresne komplektacija.

worldjff.files.wordpress.com/2009/04/1982_audi_100_c3_interior1 .jpg?w=640&h=480granatos guma ant begiu ryciago Blogai

o ne 430 turėtų būti šiap? Nekaltas

Konkreciai nesidomejau,siaip mano ziniom yra ir E430 ir E420 Šypsena

imk šarai pasikelsi, spalva ir ratai visai cool atrodo:auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/mercedes_benz-s4 20/id-1631674?qt=

Svaigau ir as kazkada apie toki eSa (w140) ,bet kai rinkaus masina,atmeciau sita varianta. Seno pirdaliaus masina Juokiasi Tos sedynes tragiskos,jokio soninio prilaikymo,placios,dideles.O ir salonas ne ka tepasikeites nuo ljianzbergio laiku, labai jau senobinis. Salia sustatai panasiu metu S ir E38,vieni vartai,mano nuomone Mirkt

vieni vartai komforte eSo naudai Labas

Tai tu ir vazinek su tuom savo komfortu,man E38 geriau Mirkt

ale koks mandras pasidarei su tuo bumeriu, anas etalonas patapo Juokiasi Nupūsiu rudenį tavo tą baržą, pažiūrėsim kaip jis ten važiuoja. Ant posūkių siūbuoja, toks čia ir sportiškumas, apie minkštumą ir nereikia svaigaliuoti, Lexuse LS to meto pvz. važiuoklė minkščiau duobes renka