DZO - serija


DZO - serija

Katė

shiaip realiai graziai ziurisi tokie nr DZO 600 ir kaip kas sako,kad nera skirtumo kokie nr,man butent sukelia simpatiju tvarkingi nr Girtas

nusivalyk panele Mirkt

under-ai,nekyla rankos,atsibodo jau man lb ji Veee

man jau irgi ■■■■■■ valyt ta jobnuta saliona, ble ileisk koki gaidy iskart prinesa zemiu, per savaite po pora kartu tenka siurbtis, o jau taip uzpiso Apsvaigęs Užsispyręs

graziau ziuretusi ant kitokio modelio Taip

siaip graziai ziuris tie nr, klaipedoi berods DNN *** ar DNM *** ejo, tai irgi taip man visai graziai ziurejos

Mano tai DCL 208, tai raides isvarciau taip Duok (en C) Kestui Litu, limpa man Juokiasi

RM, ryt gal jau paimu tokia kaip tavo tik 2.5 dyzelis su visu sviesiu salonu Girtas Apkabinimas

110 ar 132?

110 Nekaltas, px meginsiu laime tokia pavazinet, siaip viskas tvarkinga joje

nu aishku nuo pasato nulipus tikrai jausis skirtumas traukos,jei neklystu pas tave 81 kw… tai 110 aishku jausi skirtuma,bet kai ash pasimdavau pas druga 110 saliara,tai zinai po menesio drozimo,jau norisi 132,ypac kai buvo proga vaziuot ir ta ir ta ta pacia diena po koki simta km mieste Nekaltas Mirkt

Daug kainuoja grazus numeriai, vien uz skaicius tenka 500 klot, isvis regitra achujiela

toki kaip foto 100lt kainuoja Taip

m-607 100 lt Juokiasi

man maniskiai irgi kazkaip graziai ziurisi DOO 223

rm, pas mane 85kw Mirkt, siaip uzpiso tas passatas, o ble ir ieskot a6 jau uzsipisau, tai va viena jau atradau varianta visai nebloga ryt leksiu, apciupinet, pravaziuot. Px uzteks ir 110kw vazineju daug ir mieste ir uzmiestyje. Na kai pavazinejau su banginiu keleta dienu, tai ble, ble man ir ta 2.5 nevalins Cha cha, o rys kaip banginis Cha cha

A6 rys kaip banginis? Kažko nesupratau Apsvaigęs

nu ble su banginiu viena diena prasukau po miesta 110km ne pencininko rezimu, bakee bebuvo 20litru tai sudeginau apie 12 litru ant 120km Apakęs, ble to nesitikejau nei pats, galvojau bent i 15litru tilpt, bet tilpau i maziau net. Rezervo lempute dar net nedega Girtas