DZIOWINTI BANANAI

DZIOWINTI BANANAI Niam niam

Anksciau ju labai nemegau,bet dabar saujom valgau…tai kaip narkotikai…plia,ar jie kaip nors veikia organizma? labai noriu suzinot,aciu labaiiiiiii Niam niam !!!

man tai kaip tik atvirksciai. anksciau megau kaip nezinau ka, o dabar vois galiu i juos paziuret. o apie ju poveiki nieko nezinauTaip

nepatinka man jie ishvis, ne vieni dziovinti vaisiai ishskyrus razinas kuriu seniau taip pat nemegau Ne

blogai,man reikia info apie juos…Žliumbia

Musu fizikos mokytojas sako kas megsta bananus, parodysiu tuoj kaip pro mikroskopa atro jie ir visas noras praeis valgyt Šypsena atrodo juose yra nedaug maziuku nekenksmingu kirminu ar tai bakteriju kazkokiu Šypsena tik zinau kad vienas apsiveme po tokio vaizdo… kazkaip nuo to laiko netraukia prie bananu Alus

weikia ir dar kaip sukelia gleywiu atsiradima ty ju gausƩjima tawo organizmas gal perdziuwo o smegenys turipatirty kad nuo banan gleiwƩtumas didƩja tay ir siuncia impulsus tipo tu ju nori ! tayp weikia zhmogaus organizmas !

nepersistenk gali atsirasti didelƩ alerginƩ reakcia !

Apakęs Apakęs Apakęs Žliumbia nia…ok,nebvalgysiu to joberio … Žliumbia bet kaip ? Kanda jezau…ok,valgysiu tadu dziovintus ananasus … Pavargęs Žliumbia aciu uz info Apkabinimas

ok…pasistengsiu mazint…kaip nors Žliumbia dekawoju Apkabinimas

as megstu Niam niamNiam niamNiam niam

As nuo ju labai bezduJuokiasiJuokiasiJuokiasi

ash irgi pyrsteliu ! Šypsena nemenkay Šypsena

manau kad niekaip neveikia organizmo t.y. nekenkia sveikatai

nekenkia ! neben pas tawe patologija kokia tays !

Na kai stofkei praleidom visus pinigus ir nebuvo uz ka pirkti maisto tai tekdavo valgyti bananus.pigus + lengvi = Gerai
siaip skanu.

visai niekoNiam niam, bet daug ju valgyti negaliu, per daug saldu…

niam niam,
man tik idomu, kad buna dvejopi - kur sveriami, tai isdziuve iki dziuveseliu lygio, o kai pakeliuose tai tokie dar labiau susitrauke, bet dregni

skanu. Kartais valgau

as apie dziovintus,kaip dziuwesiai…