Dziaugsmas Jusu :(

dabar galvoju,ar ant bmw isvis yra “chek engine” lempute… Nekaltas

reiks kazkur pavaziuoti… bet nelabai galiu… vakar naminis vynas vel uzmuse mane Cha cha sian isryto per centra i darba vaziavau, kad ant reido neuzsirauti Cha cha Šypsena

ka sakiau,kad ar taip ar taip nuo kepenu cerozes uzlinksi Juokiasi

nu o ka daryt? jau ir tiap sveikai maitinuosi… per dvi geras savaites -7 kg Kietas tai dar negert? Ne BaisusDR > kiek uz savo tekinius mokejai? as 600 lituku atidaviau… originalas… cia daug ar mazai?

kiek maciau masinu pas visas yra. Tk nebutinai ta lempa turi degti su uzrasu check engine Šypsena o kad pas benva ner, tai gal plastelinu uzlipinta?

Mr>800lt su galima sakyti naujom gumom…realiai iseina,kad pliki ratai kokie 400lt…tiesa,galejo buti geresnio stovio,bet apsisprendima nuleme padangu naujumas. siaip 600lt normali/krikscioniska kaina…ratai iki 1klt su normaliom gumom yra ok Gerai

Stabdziu pedalo varlyte, atsakinga uz gazo numetima stabdant puliuoja. duoda komanda numest gaza, nes tipo ‘‘stojama’’.

autogidas.lt/tikvolvolt/?search=11volvytem ratukai,kas iesko stokiniu

600 cia tik diskai… gumas atsikrai turejau… uz tokias pat gumas praso po 100 litku tam servisiuke BaisusHelix > nu nu o tiksliau kazka dar?

nu tai ka ir sakau,realiai uz ratlankius sumokejai 1klt,tiksliau uz komplekta…bet siaip gera gera kaina,dzipam kiek pamenu brangesni ir sunkiau gaut

Helix - visai mano nuomone nebloga varianta suspejo Nekaltas

MC, tiksliau, stabdziu varlyte ir galbut autopilotas. problema pas daugeli masinu ta pati. vaziuoji, ir dingsta gazas. nuo tos varles kompas gauna komanda, kad reikia numest gaza, ir jis numeta. reik istraukt varle (daznai buna 2, viena is ju ijungia galinius stop zibintus) ir ziuret, kame problema. galbut krestelnant ja, kontaktai sudirba, galbut sroves nutekejimas koks yra del dregmes…

Suomis, cia, kai kaimyno ceske 2,5 tdi, knisau toki atveji, tai radau varle ‘‘sudirbancia’’. po to dar pora opeliu buvo tas pats bajeris…

Uz valandos varau ant diagnostikos… Kazkokis Olegas… tipo Vilniuj labai gerai daro Cha cha

vaziuok pas serGEJU Cha cha

mano uosvio tokys vardas Cha chaburtininkas ko tyli ? pasakyk kanors Užsispyręs

pas kieciausius un uredijos neprieisi per 5minutes Taip Cha cha

kaip neitin laimingas merso savininkas, pritariu helix. greiciausiai bus stabdzio varlyte, pas mane ir su ja reikalu yra buve pakankamai Šypsenao siaip jei olegas nieko, varai i mb centra ir sakai, vyrai reik pajungt kompa, bet davai nerasom uzsakymo. nzn kaip wilno, bet kaune uz 30lt pasidarau diagnostika Cha cha korupcijE valdo Cha cha

jau suskambinta ir susitarta… Be be bewelniaz > na gal kompas parodys… ypach jei srauto matuokle…

pas mus pvz siauliuose maistru vardai tautiski …remyga,linas,marius,ramunas…nu blia wln…musu taksistai visi sergejai ir andrejai Cha cha