Dziaugsmas Jusu :(


Dziaugsmas Jusu :frowning:

Na ka warguoliai galit pradet dziaugtis… Cha cha Mersedesas supuliavo… o siandien turiu vaziuot parodyti galimam pirkejui UžsispyręsBuvo pora kartu jau taip nutike, o vakar vaziuojant namo zaklynila… sian ryte ir gi tas pats… tai gi: vaziuoji vaziuoji ir staiga pyft ir nera gazo… paspaudi pedala, o masina sureguoja po kokiu 3-4 sekundziu… tas pats stovint ant laisvu… uzgesini uzvedi vel viskas gerai… pavaziuoji kelis simtus metru ir vel gazo nerasta… taip iki darbo dasliauziau… Cha cha po paskutinio uzgesinimo ir uzvedimo dabar viskas ok… bet manau neilgam… tai kas gali but? oro srauto matuokle? sklende? gazo pedalas (daviklis) kazkoks? na yra tikru eGzpertu? Klasta

manau nenori būti parduotas Labas

checkas nedega?

jungi ant kompo,gauni ats i tavo uzduotus kl Cha cha…tik tiek,kad teks susimoket Cha cha

ir cia taip daros tiek ant benzo tiek ant duju?

Chekas nedega… Darosi tiek ant benzo tiek ant duju… buna kad uzgesini uzvedi ir vistiek tas pats… siap man visa nesamone prasidejo kai vakar lopas uzlindo pries nosi ir staigiai stabdziau ir dar duobe buvo… tai toks geras vos ne smugis gavosi… ir dabar vaziuoji vaziuoji… per koki nelyguma praleki ir pyft ir yra… toks jausmas kad kazkas nekontacina… Liūdnasmano motoristas tik kita antradieni paziuret gali Liūdnas

Gak su ja kas fastlape vaziavo, negalejo taip but? Cha cha

Dar pas mane beda yra… kol saltas motoras viskas ok… uzsiveda s pol aborota ir viskas veikia, bet kai siltas motoras… tik uzvedus buna, kad aBsukos paplaukioja Šypsena nesvarbu benzas ar dujos… o jei tuo momentu ijungi begi tai net uzgesta akrtais… jei tik pagazuoji viskas ok… ir po to gali simtu kilometru pavaizuot viskas gerai… butent po uzvedimo 10 sekundziu padurniuoja (kartais, ne visada)… motoristas mano sake, kad reik sklende ziuret… tipo siukliu kokiu yra… ir ji pastringa, o po to viskas ok… ble kaip nervyja… gal tikrai tas mersas parsiduot nenori… nes kai tik klientas tai kazas nutinka Žliumbia UžsispyręsKosmoz > neskaudink saves Cha cha su ja tik AB slalome dalyfauta Kietas

nzn. Bet cia gal ne motoristo darbas. Elektriko cia kokio reik. Siaip itarciau koki potenca

idomus sutapimai…

Tai vat man isvis toks jausmas, kad i duobe ivarai gera… ir uztrumpina… vel ivarai uzgesini/uzvedi vel gerai… dar mano motoristas neturi ant merso kompiutero… Užsispyręskur burtinikas? reik diagnostikos per biteplius… Apakęs

jungt prie kompo Gerai

nur ka kompas? Klaidos nemeta. Fig ka tu matysi

čia panaši problema:mb1.lt/showthread.php?t=3460&page=3

motoristas ir elektrikas nieko bendro negali tureti…ieskok elektriko Mirkt

cinkas>o kaip gali nemesti klaidos?..nebent ant merso nerodo kompas seivu,kas meta/mete klaidas Nekaltas

nu mrc parase, kad check engine nemeta, vadinas ir klaidu nebus iregistruota.

tai jei neuzhrasho jam erroro, tai nereishkia, kad klaidos nematys pajunKtas kompas

svogeriui mersiukui kontakto kazkur nebuvo,gesinedavosi…chekas irgi nedege,bet kazka atkase informatikai…zodziu nieko as nesakau,neteko merso tureti,tai ir nezinau kaip ten pas juos buna…spelioju kaip ir visi Mirkt