"Dyno" grafikas


“Dyno” grafikas

komentaru gal Cha cha

Tai kad viskas parašyta… Šypsenana nebent tai kad 2 laipsniai degimo,“davė” 15 AG… ŠypsenaP.s Žalia kreivė-sukimo momentas,raudona-galingumas Horizontali linija-sūkiai,vertikali…turbūt aišku Šypsena

nu va aiskiau Šypsena

Kaip atrodo ???

Geras Gerai. Mano mustangas turbut neduotu tiek. Nors gal panasiai… Beje, kiek pas jus kainuoja dyno tune?

O mustangas koks ???

sukio momentas nechujovas toks Cha cha

Taip Taip Šypsena

kad ir galingumas toks jau neblogas Šypsenaaisku jau porsui niesti rankytes pridet viena kita asila Cha cha

TaipBūtinai… Šypsena

bus idomu sulyginti Šypsena

Pala pala tai cia kaip gaunasi??? Pora laipsniu degima pakoregyrino ir jau kumeliu priaugo tiek??? Nu nu? Du laipsniai → 15 AG? Na nebent is pradziu tu poros gradusu nepataikymas nedave gabalo kokso? Tada logiska.

Matyt taip ir buvo,nes signalas nuimamas nuo “škyvo” o daviklis turi galimybe slankioti išpjovose. rinkdamas pastačiau "iš akies,po to su stroboskopu nustačiau rekomenduojamą gamyklos.O ant stendo maždaug 2-3 laipsnius paankstinau.Buvau užankstines 5-kis,galingumas buvo 249AG bet sumažėjo sukimo momentas ir mątėsi iš kreivės kad trūksta benzino(liesas mišinys),tai palikau tokį kaip dabar…

Mano mustang’as - 2000 GT. Paziurek fotkes biski toliau.

Kokios cia masinos?

Maserati Šypsena

hmmm… grazu…

Grazu, tik man labai nepatiko tas kritimas pradzioj…, del ko cia taip, kazkas ni to, nors kitavertus prie tokiu apsuku tai dzin, bet ar startuojant is vietos nera toj vietoj lago? Nekaltas

Galia matuojama 5-ta pavara,gazas-dugnas,todėl nenuostabu kad yra “duobė”,pasižiūrėk kokios apsukos. ŠypsenaO gatvėj ,prie 1400aps. penktos niekas nejungia Šypsena