Dvasios ramybes beieskant


Dvasios ramybes beieskant

pavadinimas neatitinka nuotaikos Liūdnas

Ne

Niekas čia neatitinka pavadinimo Šypsena

O tu atsistok prie fontano, stebek kaip kyla ir krenta vandens laseliai, pajausk kaip vejo papusta dregme gaivina tave, pamatyk vaivorykste, pabuk vienas su savimi. Tada kai tau norisi ramybes, toki pojuciai, vaizdai ramina. Ne pasiimti cigarete, ar isgerti degtines, o dvasios ramybes ieskok kitur ir suprasi kaip pavadinimas atitinka nuotaika ir fotke Liežuvis

neblogai panaudotas tonavimas… dabar betruxta tik subraizymo, nusvilusiu kampu, ir senovinio popieriaus remu… taip pat reiketu istrinti naujas mashinas ir prifotoshopinti senienas… bus liux? Šypsena

Spikai, ta komentarą galėjai patį pirmą įkalt, nes žiūrint į foto ne kiekvienas supras kur čia dvasios ramybė. Aš pamačius elementariai pagalvoju apie turistinę foto prie fontano…Va paskaičius, jau gali pajungt vaizduotę Šypsena

Cese, o tai ka as kalbu apie nuotrauku pavadinimus auksciau esancioje nuotraukoje? Šypsena Sioje pavadinimas net nepadeda, reikia papoildomo komentaro. Tai ka jau galvot apie tuos apsnigusius dainu slenio, ar kalnu parko suoliukus? Tiesiog… izvelgi grozi arba NE.

Na bent man tavo komentaras padejo isivažiuoti, o pavadinimas ne. Jo kartais pavadinimo negali pagimdyti, nes pavadinimas kartais ir gadina, o kartais labai padeda. Tai kai pritrūksti jo, tai dedu *** ir baigta. Bet aš už pavadinimus, tikrai kartais jie padeda, įprasmina.

vAMPiro, ideja zinoma, gera, bet atrodo daug darbo, gal geriau kita kadra padaryt kur nebus masinu? Cha chaTonavimas skirtas perteikt ta niura vidine merginos nuotaika. Fontanas sviesesnis, mergina ten ir iesko sviesos… o kur sviesa, ten ramuma Girtas

nematau NIŪRIOS vidinės nuotaikos…

pixel , tai gal cia video kaip nors idet, kad mergina pamacius vaivorykstes spalvas nusisypso ir pavadint “vaivorykstes teikiamas dziaugsmas”? PiktasNiurus dangus, niuros spalvos, mergina tamsiai apsirengus nekelia depresines nuotaikos? Kur tu sviesa matai, gera nuotaika, dziaugsma?