Duomenų atstatymas iš nenuskaitomo CD

Duomenų atstatymas iš nenuskaitomo CD

Reikia atstatyti 700 MB duomenų iš CD , kurio neperskaito, negali iš jo nukopijuoti ir t.t. Paleidau programą duomenų atstatymui BadCopy Pro v3.75. Ji pluša jau apie 15 valandų ir rodo, kad 15 MB duomenų atstatyta. Tačiau tokiu tempu atstatinėjant dar kelias paras reiks laukti ir nežinia kas iš to gausis. Ar kas bandėte šią programą? Ar pavyko atkurti duomenis? Gal naudojote kitas duomenų atstatymo programas?

Atstatinėjau tik filmus, nes kitką atstatinėti kaži ar galima. Čia nuo sofo priklauso ir nuo sugadinimo lygio. Jį galima prasitestuoti su Nero CD/DVD speed, extra, scandisk, surface scan,- pažymi raudonai blogus sektorius. Bandžiau BadCpoy ir CDCheck. Sugadinta buvo vos kelios vietos. Antroji programa dirbo 4 val, nes lėtai tikrino visą CD, o BadCopy greitai sutaisė filmą. Ten yra nustatymuose, kuo pildyti sugadintas vietas, ar jas palikti, ar sujungti. Filmams geriau sujungti.

jei nuskaitymo problema dėl suraižyto CD paviršiaus, tai siūlau pamėginti CD lakuotą paviršių pašlifuoti, papoliruoti. Pavojinga pažeisti tą pusę, ant kurios užrašome ranka disko turinį, nes ten arti yra informaciją nešantis sluoksnis. o kitoje pusėje yra 1,2mm skaidrus lakas. jokių problemų, jei raštingai kruopščiai nušlifuosi kad ir 0,5mm. Esu bandęs du kartus Gerai ir veikia kuo puikiausiai. Poliravimui tinka ChromDioksido pasta, deimantinės pastos.