dujE

dujE

dziugina Statoilo dujE, ko tik nepamatysi, ir Cayenas ir RR,o dabar dar ir penkialitris su UK vardiniu numeriu PIOSKE nu ir aisku marozylka safioras Gerai

fotkinta is bulkos pustais sonais?

svarbu pats su 2013m mešina Juokiasi

pustais sonais prifarsmacintais makrofleXo ir varnu apsiktais langais Taip is pavidolio karucio Gerai

soprano> ne tame esme Ne

sudus nuo bulkos lango nusivalyk Kietas

9-nu as dujos nedesiu niekada jei ir bus pasirinkta benzas auto,bet koks skirtumas kas kaip ir uz kiek vaziuoja Mirkt nh to tai nesuprantu,turiu elementaru pvz,draugelis litu turi tiek kiek panest sunku Cha cha ,bet nu kurda kad arbatos kafuskej paliktu bb Špyga,sako o man ta ziurke paliko ka nors Juokiasi

O tai kame esme?

teisingumo delei pasakysiu, kad geriau su uzdujintu cls vazineciau nei su bulka (kuro rusis itakos neturi) Drovus

RM, lokas tas tavo draugelis Taipnesuprantu ko kabinejamasi prie tu duju, zmogus suka dakuja km, nenori dyzelinio gemarojaus, isimeta dujas ir gazuoja. p.s. su betkuo geriau vazinet, nei su bulka Gerai

Nestumkit ant dalyvio bulkes, ana turi net webasto Gerai

šūdai gerai prikepė per dieną ant saulės tai nuo greičio nenukrenta Ne esmė tame nu,kad kam gadint gerą auto? Neįperki benzo imk dyzelį ir gazuok,o tai dabar kažkaip liūdesys. Būtų ten koks 15+ metų C ar E mersas tai pofig,o dabar parodija daroma. Aišku visa tai tik mano nuomonė ir reikalauju su ja nesutikt Gerai

bile palot apie tai ko neturi Juokiasi Gerai

Mindosas-galesi jam taip pasakyt? Cha cha Juokiasi

Kadngi duja pyle tai ir pritaupe ant tokios Cha cha

Speju jei juda nemazai I diena tai per menesi koki 1, 5 gabalo sutaupo… Speju bukols vadylos panasiai per menesi uzdirba Cha cha

aš be jokių pavido ar cipimo scenū jei ką Taip

nemuskitpetro parsirado Girtas zjbs ir pardavineji ir atostogauji Cha cha

Tai koks tau skirtumas ka jis ir kaip pila… Jau geriau dujas is statoilo nei salera is griovio Cha chaNors I biudzeta kazkas ikrenat Laimingas