Dugninės ir plūdinės meškerės varžybos - TAISYKLĖS, DALYVIŲ REGISTRACIJA koreg. 1 žinutė

na iki sutemu tikrai galima aktyviai zvejoti, bet varzybos juk tesis non-stop iki ryto, tam ir komandos kad pasikeisdami galetu pamiegoti

gal turėjo omeny už kiekvieną naują žuvies rūšį? Nekaltas

kadangi taskai skaiciuojami pagal gramus tai tie 10 tasku uz zuvies rusi mazai ka duos, nebent laimikiai butu labai menki

pasidalink, prašau, ta patirtim, bo man irgi nelabai aišku…NežinauNekaltas

temos pavadinimas: "Dugninės ir plūdinės meškerės varžybos - TAISYKLĖS, DALYVIŲ REGISTRACIJA "
kas gali buti neaiskaus???

Cha cha skaitai mano mintis Mirkt

as sarasiuka pamates, kazkaip is kart apie ta pati pagalvojau…

vat butent.
jei laimikiai bus normalus, tai tie 10 tasku nieko nereiks ir mailiu dubasint neskatins, kai viena 100gr kuoja jau yra 100 tasku.
o va kai laimikiai kuklus, tie taskai gali padet.

Aš norėčiau sudalyvaut, bet kad kol kas dar nieko neaišku - nei laikas, nei vieta Cha cha

isaiskes neuzilgo manau.
buvo daug diskusiju apie tai kitoj temoj.
mazdaug ir laikas ir vieta buvo apgalvota…
tik reik pasiziuret kas dalyvaut nores, nes jei dalyvaus tik 10 zmoniu ir 9 is ju is Vilniaus tai neapsimoka iki Klaipedos trenktis…

beje, buvau uzejes i ta parduotuve Jeruzalej, ispudziai labai teigiami, tik kad Kestas sake, jog dirba vienas ir taves nepazysta Nekaltas

Jau silciau darosiLaimingas kaip bus jungiamos komandos??? Po du, kokie burtai, ar kas su kuo nori? Jei kas su kuo nori, tai kas su manim???Apkabinimas
O po 5 litus tikrai galim sumesti. Nors simboline dovanele, vis Širdis pamalonins.

siulau jungtis i viena didele komanda, tada tikrai musu komanda laimes Gerai

jei jungiames i viena didele komanda, tada is karto aisku kas laimes, tai siulau draugiskai is karto avansu pragert po 5lt susimetus Mirkt

Siulau laika geguzes 22-23.

Vietos kandidatai:
Elektrenai - su vietom g.b. sunku
Nemunas mazdaug prie Zapyskio (cia gidas ir organizatorius butu Salatis)
Nemunas ties Birstonu
KM - bet su vietom tikrai bus napriazonke
ez. Makys - siule Adziukas
Atmata, Skirvyte ir pan. - vietos idomios, zuvingos, ar apsiimtu kas buti gidu?

Deja galutinai parinkti vieta galim tik tada kai bus aisku kiek dalyvaus zmoniu, todel prasau visus greiciau registruotis.

jei laikas bus tinkamas, tai as irgi dalyvaunuLaimingas sio menesio galiu tik 22-23, birzelyje tik antra savaitgali…

o galima Moteris i pora pasimti ? Cha chaCha chaCha cha

Juokiasi Viskas teisingai - iš kur jis gali žinoti mano niką? Cha cha

nemanau kad tai gera ideja

ne žvejyboj esmė: GirtasVyras nakčia, o čia daili Moteris šalia žvejoja…NežinauNežinauNežinau

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

turesi dar viena tvirta kotaCha chaCha chaCha cha bus karpiams luptJuokiasi

o bus galima gaudyti tik baltą žuvį ar ir plėšrūnus :pvz starkius ant žuvies gabaliukųMirkt