DSL ir uzsienio saitai kame problema?

DSL ir uzsienio saitai kame problema?

Pasijungiau as darbe DSL A1, ir jis man kasko nelabai sukasi uzsienyle, pabandau as jy pratestuot su "System Mechanic" tai lietuvoje pasiekia 35-40kb/s o is uzsienio 3-4kb/s ? tai taip ir nesupratau kame reikalas ir saitai uzsienio nelabai atsidarineja ypac nuo 14val. cia kazin pas visus ar tik pas mane tai silpnai?
del LT saitu viskas OK

panasi beda pas mane speeda rodo tik 10mbps vietoj 100

matai pas Tave dar 100 vietoj ir 10 uzsieny o pas mane vietoj 40 nedaugiau! o koks pas Tave planas ir koks miestas?

…problema Telekome…

takas iD ir vilniuj, siaip ryte pas mane buvo 100mbps, tik dabar ziu 10.
nors kai variau po miesta maciau telekomo darbuotojus inirtingai landziojancius po kanalizacijas Cha cha

Kusinu ta telekoma jau gal menesis, tai siandien atvazevo toks zmogutis kaska dare dare ir nieko gero. tai as jam ir sakau tai bus geriau ar ne, jis man sako: manau kad nelabai!!! tai … karocia… pieva kaskokia… pinigus moku tokius tikrai padorius o paslaugos skaityk negaunu!

vel grizo 100mbps

taiva Liūdna ir man tas pac, laukiu nesulaukiu kol kas pasiulys pigesnes ir greitesnes dsl’o paslaugas Šypsena PVZ delfi yra keliolika lituku pigesnis uzh telekomo ir kiek machiau savo akimis tai net greitesnis zhymiai Aš nekaltas

jei telekomas nepakels savo riebiu Ignore nuo kedes del DSL greicio tai manau DSL liks tik pavadinimas ir ta jo pagana reklama Blogai

MatikaS:
sutinku, bet kaip tau atrodo kodel toks mazhas greitis? Šypsena Todel kad telekomo pastotes perkrautos nuo dsl’isu skaichiaus, ir telekomas dejas ant ju atnaujinimo. O ka jau kalbet apie jo mazha ryshio kanala i uzhsieni? Blogai

na tu pavarai
imho : cia yra susijungimo greitis tarp tavo tinklo kortos ir dsl modemo

ralaidumas (žemyn/aukštyn), Kbps
256/64 384/128 512/256 1024/512
Mėn. mokestis (be pvm) 249 599 949 1249

nepasakyciau, kad delfi dsl pigesnis uz telekomo

nu gal ir brangesnis bet gal greitis normalesnis??? gal kieks siulo tiek ir duoda? nezinau rektu pasidometi!