Drugs vol.2

Drugs vol.2

zupa dupa Geraia kodėl DRUGS? čia kažkokia spraga mano išprusime Nežinau

;DDD jo. cia per skubejima, zinote ;]]] reikejo uzvadint ‘27’, or smth. bet per daug nesipjauna, mano supratimu. siaip ar anaip, visi tie zmones buvo susije su narkotikais, net jei mire ir ne nuo ju;] nekibk Cha cha

ai tai čia tik dėl to DRUGS… aš maniau, kad gal kokia dar viena man nežinoma jų šaika buvo Juokiasi

;DDDDD nu neee ;] is esmes tai visas idomumas tame, kad visi tie zmones isigudrino numirt 27-erių, mistika kazkokia Šypsena

joa, dėl 27 tai žinau. o kas kvailiausia, kad prieš savaitę pasakojau apie juos, tačiau paminėjau tik Jimmy Hendrix, Jim Morrison ir Janis Joplin… Ką dar praleidau, primink? Ne visus iš veidų pažįstu, ne visų pavardes mintinai moku Pavargęs

tas vidurinis - Kurt Cobain, o tas apacioj deshinej - John Lennon ;] beje, tai pirma mano patalpinta foto Cha cha ka as iki siol veikiau?

GreenHeaven ir kaip jausmas, patalpinus foto? LaimingasDėkui už iššifravimą Girtas Kai pasakei - atrodo, akivaizdu buvo - nereikėjo nė sakyt. Keistuolis aš Juokiasi

jei jau apie club 27, tai dar siek tiek jo nariu Cha chaJohn Wilkes Booth (died at 27) Janis Joplin (died at 27) Mikhail Yurevich Lermontov (died at 27) Basquiat, Jean-Michel (1960-1988) Died at age 27 Cobain, Kurt (1967-1994) - Died at 27 of Cunanan, Andrew (1969-1997) -Died at 27 Hendrix, Jimi (1942-1970) - Died at 27. Johnson, Robert (1911-1938) - dies at the age of 27. Jones, Brian (1942-1969) Died at 27 McKernan, Ron “Pigpen” (?-1973) - 27. Morrison, Jim (1943-1971) - Died at 27

Viešpatie, kiek jų daug… O maniau, kad vos keli ApakęsTai gal čia jau pilnas sąrašas?

Grigas Cha chajausmas neblogas Cha cha bet kitakart labiau apsiziuresiu su pavadinimu visgi ;] Schizoid, aciu uz darba Cha cha idomiai cia ;]