driving

driving

Muses vaiko? Cha cha

kowno poweris Apkabinimas

jagas ir power …nu nzn nzn Cha cha

i bulka daugiau demesio bangoj atkreiptu Cha cha

208tukst. su nuolaida, o taip 220.

oda apsiuta panele Apkabinimas

brangus pirkinys.gerai kad signalizacija atitinka kasko reikalavima, nereikejo nei ardyt nieko, beto detales zymetos.ir kasko normali kaina 7tukstanciai.

arba lygiai ssesiolika bulku avantu kainuojanciu po trylika tukstanciu (suprask,sedi ir vaziuoji) Apkabinimas ,arba trisdesims du bmw pitaku ,patrankytu ,su dujom,kuriu kaina ~6000-7000lt Apkabinimas

mb cl’ui 99m. 5.5kg lietuvisku kasko Šypsena

zinau kiek kainuoja x5, draugas norejo pirkt, ml dar brangiau Cha cha

mano tevas i ml ziurejo 320cdi, jau net buvo issirinkes.kol nenuvaziavo i sostena ir nepravaziavo bandomojo vaziavimo Šypsena

~25kg naujam x.ui Cha cha

bandomieji vaziavimai - reikalas geras . px ,kad nepirksi,uz tai su masinom gerom pasikatalint galima Cha cha reiks man uzsiregint kur nors

net nereikejo regintis. nuvare i salona ir dave Šypsena pats vaziavau . o tas vadybininkas taip isigandes sedejo, mate kad jaunas esu tai nelabai pasitikejo manim Cha cha

bet tai jauciu ten gerai stebi,dugna neuzsmaugsi Nežinau

autodinoj anksciau duodavo masina savaitgaliui Girtas gerai vectra naujaja prajode buvom Cha cha

tai visur duoda na gal beveik visur duoda masina savaitgaliui tik reikia rimciau atrodyti ir pasitikejima sioki toki kelti ir duoda ir x5 ir kitas, seip x5 draudimas dar kai as zinojau buvo tik 19kg nu bet tas buvo pries metus, gal pabrango