"drifto" klounas

“drifto” klounas

Reikejo matyt ka jis “ishdarinejo” per drifto treniruote dvarkiemyje Juokiasi Žliumbia Juokiasi,sokinejo galas kaip bbz kas,tai shaibos neimeta,tai dar krc kas nors,kurda nei vieno vaziavimo nebuvo bent ipusetino Drovus Juokiasi

tuoj nuo jožo gausi barti Juokiasi

lrytas.lt/videonews/live/ lietuva - ukraina Šypsena

Robis-uz teisybe Drovus Šypsena ???,na visada sakiau,sveikintina kai zmogus stengiasi kazko pasiekt,bet ne kai stengiasi apsijuokt pries visa LT Juokiasi Mirkt

89 Mustang 5.0

meliukas Cha cha,cia nebent kvapas to mustango likes Juokiasi Mirkt

ten savininkas buvo uz vairo? nes cia tai graziai driftinayoutube.com/watch?v=DdLSAB8c4zM

nes vairuotojas vaziuot nemoka?

Apsvaigęs kur wideo?

na sitam video vaziuoja padoriai jis,bet visi mano matyti gyvai,tai APGAILETINI Juokiasi Šypsena

niekas negime mokedamas, aisku tik galetu mokintis is pradziu kur niekas nemato…

Spiritual Gerai

kur detaliu tokiam gaut?

dalyvis, Parduotuvėje.

BYTWA-nieks ir nesako nieko,kad turi ishsirident is motinos ishciu jau drifteriu,nu bet ne taip,ne taip Juokiasi Ne ir priedo paziurek i jo technikos busena,mano nuomone nakum lyst su lauzu i trasa kai jis neaishku ar atlaikys vieninteli rata,negeriau pasedet garaze patobulint per kazkiek laiko,nuvaziuot kur veliau i atokesne aikstele ir ten pasitreniruot ir panasiai o ne atvaziuot i rengini ir juokint zmones,nu cia tik mano nuomone Labas Šypsena

tai taip buna kai lesu nera o nori buti drifteriu Cha cha tai is sudo vaska spaudzia Šypsena

Renginys tuo ir smagus kad susirenka tokie kurie pralinxmina Valio

grazu buvo ziuret kai poroj vaziavo “balta karve” ir nisanas kazkoks,pitakas bmw su anglu numeriais ir panasiai,plojo ziurovai Kietas Gerai

Alchemikai galvojo kaip is svino padaryti auksa… Drifretiai kaip is sudo vaska Apsvaigęs