Draugyste

Draugyste

Ar imanoma su vaikinu buti tik draugais jei zinai,kad vaikinas i tave ziuri ne kaip i paprasta drauge?

Cia jau nuo vaikino priklauso Aš nekaltas

Man buvo tokia situacija-pasakysiu tiesej shviesej ymanoma. tik rejkia jam geraj ishajshkinti,kad jus nebusite niekada daugeu nej draugaj,ir jej jis to nesupras,jus ishviso busite kajp nepazhystami zhmones.

Cha, imanomaa iki pirmo bendro prisigerimo su nors kiek intytmesne aplinka, a po to ryte atsibustumete - sudie platoniska draugyste, isplasnojus kaip babochka Cha cha

da tajp neboona Cha cha nebent baxooraz labaj nusileidzia grejt ir ne per labewsiai zhioori ne y kajp drouge Liežuvis

ir as pritariu !!! Gerai

o ne paprasciau butu pabandyti?

Taip man sis reikalas bresta ir manau jau pribrendo… Liūdna

imanoma,pas irgi yra tokia situacija,bet mes su tuo draugu,tikrai geri draugai… paprasciausiai reikia viska graziai issiaiskinti Mirkt

[quote]Tomulka. raše: Ar imanoma su vaikinu buti tik draugais jei zinai,kad vaikinas i tave ziuri ne kaip i paprasta drauge?
[/quote]

Beveik neimanoma, mano Aš nekaltas galva. cia svarbu kiek vaikinas bus tolerantiskas Gerai ir suprasdamas tai kad tu jam nejauti kazkokiu super jausmu, isliks draugu ir nemegins perzengti tos ribos (kuo as tikrai abejoju). cia veikia ta taisykle viltis -durniu motina ir mirsta paskutine todel jei bendrausi ilgiau, teks daug kartu aiškiai akivaizdziai ir nevienareikšmiškai kartoti kad nuimtu rankas tau nuo keliu kine ar mašinoj ir nelystu Cha chaCha chaCha cha bučiuotis …

Na tikrai nuo vaikino priklauso. Kazkada turejau toki platoniska drauga. Viskas buvo labai liux, kol jis nepasake, kad mane isimylejo. O kai suzinojo, kad man jis visados bus tik kaip draugas, bet niekad neziuresiu i ji kaip i vaikina… Isejo… Ir viskas. Pasibaige draugyste. Nes paprasciausiai zmogus nenorejo kankintis…

MAno pazistama turejo toki drauga, kuris buvo ja isimylejes. Jie buvo beveik geriausi draugai, sutardavo puikiai, apie viska kalbedavosi; karta per pusmeti jsi vis pasiulydavo draugauti, bet ji vis atsisakydavo ir toliau bendraudavoŠypsena Nors gal cia toks atvejis vienas is nedaugelio.

man taip pat yra tokia situacija.Bet dabar to draugo nera salia. Jis pries isvaziuodamas prisipazino kad mane myli nors as turiu vaikina. Ir dar po to sms su prisipazinimais rase. Na kol jo nera salia tai mes su juo tik geri draugai ir sutariam, bet nezinau kaip butu jei jis butu salia. Tikriausiai kad nesimatytume, nes draugyste kai vienas isimylejes nelabai manau galima. Arba pradesi su juo draugaut, kad ir is gailescio (o vdruk kas iseis Šypsena ) arba jo vengsi nes zinosi ko jis nori.

Geras dalykas. Kad visiem taip… Liūdnas

maciau autike sita reklama Cha chao gal trulike…

ei as parduodu tas 30 val Cha cha kas norit ???pasmane litnetas, kam man tas nuosproga takas dabar reikalingas Cha cha

Jokio prikolo nėra. Kas naudojat Hansa.net varykit į ten, užpildysit ir turėsit 30 val. atviro tako nemokamai

Cha cha

Persigalvokit … Šypsena