drauges ^meile^

Kodel nevertas? Todel, kad nekreipia i ja demesio, ar del to, kad alu megsta?

[quote] ji viska daro kad tik butu su juo. orgaizuoja slaptus pasimatymus ir pan.

[/quote]

Kodel slaptus? Kyla itarimas, jog kuri tai viena is pusiu turi savo gyvenimo drauga ir bando nueita na levo Kanda Kam kitaip reikalingi slapti pasimatymai Nekaltas

Nereik kist savo snapo kur nereikia, nes norisi kaip geriau, o gaunasi kaip visada

Kodel slaptus? Kyla itarimas, jog kuri tai viena is pusiu turi savo gyvenimo drauga ir bando nueita na levo Kanda Kam kitaip reikalingi slapti pasimatymai Nekaltas

Nereik kist savo snapo kur nereikia, nes norisi kaip geriau, o gaunasi kaip visada

[/quote]

Baisu gerai but kad jis alu megtu, tai cai dar nieko, o kai trankosi ir 24 val. per para maukia beleka ir belekokais kiekiais tai nekas Ne

siaip as ir nesikisu nieko jai nesakau. o klausiu- ar reiketu ka sakytNekaltas

Nevykes bandymas nukreipti pokalbi i mane ir mano drauga, o ne i tave ir tavo drauge. Bet as atsakysiu, man nesunkuKietas

As nestoviu issisiepes. Kai stoviu, kartais ka nors sakau, kartais ne. Man tokia pati situacija NUTIKTI NEGALI. Jeigu mano draugas butu kazka isimylejes, as tik dziaugciausi del jo, o ne vertinciau jo meiles objekta. Koks man skirtumas, ka jis isimylejesKietas Ar as jo doroves sergetojas ir uz ji tvarkau jo asmenini gyvenima, kontroliuoju jo jausmus? Aisq, kad neKietas. Jeigu mano draugas isimyletu, as pasidziaugciau del to kartu ir palinkeciau sekmesKietas

P.S. Linkiu sekmes tavo draugeiKietas

Nesutinku. Draugai todėl ir yra draugai, kad vieni kitus geriau supranta nei aplinkiniai, gali padėti nutikus bėdai, būna šalia, kai reikia. Kištis į asmeninį gyvenimą nereikia. Tačiau man patinka žinoti draugų nuomonę. Ne todėl, kad ji lemtų mano veiksmus. O todėl, kad kartais padeda susiprasti. Atsimerkti. Pažiūrėti iš kitos pusės.

suprantu. Taciau savo nuomone as pasakiau. Kiekvienas turi teise tureti savo isitikinimus ir paziurasKietas

Zodziu persasi tokia mintis jog tawo drawge jawna ir naiwi!Susizawi ir nemato jog be reikalo! Na kaip sakant mokomes is sawo klaidu! Gal pasimokys sykart po to prades situacija wertint rimcew! Siaip pati to nesu patyrus bet uzjawciu tokius zmones! Kai buwau 15 padarew kwailyste ir iskawdinaw tooki faina zmoguti tai wisa gywenima tikrewsiai graws sazine! Jawnyste kwailyste ir nieko cia nebepridursiDrovus

Gali bandyti po truputi atverti jai akis, bet manau geriausia butu, kad ji pati, taip sakant, isgytu.

gal pabandyk su ja pasikalbet,kad nesikartu jam taip ant kakloNekaltastegul jo niekur nekviecia kokia savaite, paziuri tegul ar jam rupi ar neTaipjei jis jai neskambins nekvies niekur ji pati suprasNekaltas

tikrai geriau nesikisti, nes gali drauge prarasti…ateis laikas pati supras…Kietas

kada nors ji pati tai supras…

nu ne, geriau i tokius santykius nesikist, nes paskui kalciausias liekiNekaltas

Manau galima pasakyti savo nuomone, bet ne daugiau!Flirtas

mm…turetu ir pati atsitoket…Drovus