draugeliai


draugeliai

Girdėjau daug pikantiškų dalykėlių mažasis prikrėtė DrovusJuokiasi

Pastebejau jau, kad daug tokiu isvaizda yra panasiu kaip musiskiai - grazuoliai misrunai. Mano - Carlo vardu! Gali zvilgteleti i dienorasti - argi nepanasus?

Drugeliai Apkabinimas

Paschka, na nebent spalviniu išsidėstymu, o šiaip tai visai nepanašus. Liežuvis

rutao–> nu nieko tiek daug neprikrėtė Drovus truputi teko užuolaidas perplauti ir viskas Juokiasipaschka, spalvom gal ir panašūs Laimingas bet čia ne mišrūnas… Mirkt

Na man pasisekė labiau,aš tik palanges valiau Juokiasi

tai pas mane uzuolaidos is daliu Mirkt nesunku buvo viena nuemus apacias praplauti Cha cha atsitiko vaikui nelaime, tai negi pyksi Apkabinimas Juokiasi

Juokiasi Juokiasi

Tai kas nutiko? Apsisiojo užuolaidas? Nu fainas Katė

nu ne Drovus prilipo kai kas prie uodegytės turbūt Drovus tai vaikui reikėjo kažkur nusivalyti Drovus Juokiasi

Ach, ne misrunas… Na, tai tada tikrai nebus panasus. Cia, nuotraukoje, tiesa, ir nepasimate visas labai aiskiai. Daznai ziuriu TV laidas is gyvuliu prieglaudos, tai ten labai daznai matau absoliutaus panasumo katinu su savo Carlo, ne tik spalviniu issidestymu, kas is pradziu stebino (dabar jau nebe). Kokios veisles sis grazuolis? P.S. Pasiziurejau i Paganinio nuotraukas dienorastyje, nu, tikrai kad nelabai panasus…

Paschka, čia yra Kurilų bobteilas Mirkt