Dovana naujam vairuotojui

Dovana naujam vairuotojui

Siandien atvyko Yaris GR Circuit Pack. 1.6 litro benzinas. 257 AG. Pirkau dukrai, vairuotojo pazymejimo gavimo proga. Kainavo 33k svaru. Draudimas naujam vairuotojui 2k svaru. Tax 870 svaru metams. Puse velnio spuogas.

pala pala, čia ne tas pats čiūdas, kur RSQ3 “pirko”? Cha cha Valio Tūsas Linksmybės

Idek su numeriais

Grizzly Automatiskai gavo VIG1717. Gali DVA puslapyje pasiziureti. Taciau bus dedamas asmeninis numeris. Nereklamuosiu tikro numerio. Robis -> Zmona pasikeite Q5 i RSQ3 As taip pat planuoju A6 Avant C7 Facelift keisti i kazka truputi mazesnio (A4 avant ar BMW 3 series Estate. Del Covid-19 nebera kur isleisti laisvus pinigus. Tai siemet autouki naujinam.

Nereklamuosi, nes viska isris dalyviai kaip ir su rsq3? Juokiasi

Bytwa ka isriso del RSQ3? Kazka praleidau matyt.

Atsikapstyk fotke savo ideta su rsq3, liko ten daug neatsakytu klausimu is tavo puses

[banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.1033194.1…4476-=(303 123935](https://banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.1033194.1..4476-=(303123935)

Juokiasi Ištrynė Audi foto Cha cha Tai sakai dirbi Western Cars Toyota dylerinėj Enniskillen’e?

o tu *kekšė* triochala koks Cha cha dr davai pagal visus zakonus už ištrintą savo foto su >5 komentarais banaramą duok šitam dodikui Taip

[m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158716488334520&id=33682 4744519&__tn__=%2As%2As-R](https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158716488334520&id=336824744519& tn =%2As%2As-R)Ir spalio 16 įraše RS Q3. Tai iš BCA aukciono mašina buvo ar iš Western Cars Toyota?

tuoj vėl foto dings Cha cha

Trolinimo kursus veda, atėjo pasitikrint? Ši kart jau perskaitęs ir Microsoft paint žaliems knygelę Šypsena Šypsena

Del Covid-19 nebera kur isleisti laisvus pinigus Girtas

dr, čia tiesa. Indeliai bakuose ir santaupos pas žmones ženkliai išaugo. O ką veikt iš tikro? Pas mane irgi alga kapsi, o šaibų leist nėra kur. Kaip prie ruso, pinigo jei ir yra, o prekes - ne Cha cha

visiskai ne mano reikalas, bet “ready for Roddy Kelly Enniskillen”

Rafi, nori pasakyt istaskydavai pinigus iki 0 kelionem ir maistui? O dabar kadangi barai uzdaryti, keliones uzdarytos, sporto klubai uzdaryti tai belenkaip kapsi pinigai i saskaita? Paplepėkim

ot laikai atejo - zmogai piktinasi kad saibu nera kur det Vau! dekit i ciumodanus- galiu privaziuot paimt…

Nu aš tai kita čia respublika, aš pasyvus žmogus, bet pramogom su šeima per menesį išleisdavom ten kokius 500e(įskaitant pavalgymą restorane, vandens pramogas, išvykas, sporto klubus ir pan). Yra kam ir 1000 neužtekdavo. Tai dabar visi tie pinigai gula į sąskaitas, arba išleidžiami būtiniausioms prekėms ir ne tik. Na ką čia daug diskutuoti ir varažyti, statistika kalba už save.