dovana gimtadieniui

Grazus focusas,merginai zinoma.

TESoLD>kodel nereikalingas? Nekaltas jeigu del drozimo tai taip, bet siaip megstu pasiziureti ka jis rodo ir masina pas mane retai >3000rpm mato. Aisku pas mane automatas fainas: 100km/h ~2100rpm, 150km/h ~3100 rpm Šypsena

Gmc, turiu omeny tokius automatus, kur pats pavaros nelabai ir perjungsi. Ne todėl, kad neįmanoma, o todėl, kad prasmės nėra ;]. Kalbu ne apie tuos naujoviškus ale “sportinius” ir pan. Tokiu atveju tachometras, aišku, gerai, būtent tam, kad pasižiūrėt ir kažkokį pasitenkinimą nuo jo buvimo gaut ;]. Bet praktiškai jis jokio tikslo neturi. Dėžė pati juk perjunginėja, o tu jos net nelieti ;].

lietuviai jus lietuviai Nekaltasgera dovana Gerai

turbut smagumelis tokias dovanas dovanoti, zinoma, jeigu moteris to verta Kietas

smagu kai masina dovanoja ValioBET cia kaip Optima sokolada dovanot Nekaltasman rods ir opeliai brangesni tu metu… p.s. tikekimes mergina atitinka anekdotuosiu aprasyta blondine ir nieko nesuuos Mirkt

faj0, atsiprašau, bet lopas esi. Įdomu, ką pats merginai dovanojai? Optima ledus? Pats gautum tokį mašiniuką, tai apsisiusiotum iš laimės. Bet kadangi ne tau padovanojo, tai pirmyn, galima viską apšikt Kvankt?

naudotas pedkelnes ;]

neblogas sexas prie focuso Mirkt

matau, sarkazmo ir tipinio lietuvishko bjaurumo, cia pakanka! tikrai noreciau uzsukt ausi shitiems “ereliams”, pasislepusiems internete, ir metydami netikusias replikas, bandantiem pasijust nors kiek SVARBIAIS shitam gyvenime Juokiasi

maladec Gerai

Nepatinka man jie, bet kaip dovana tai gera Cha cha