Doktoriskas variantC?


Doktoriskas variantC?

Be tv, ne automaC, ne 3.0d bet su oda Gerai

patrakusioms mamytems baltas Gerai

tvarkingai baltas atrodo

Ragu reik Taip

kiek varnu dbr Kanda tik palik masina po medziais…

{eMPy} nereik ir po medziais palikt. sidabrine apsike nors medziu ne kvapo sale

grazus Gerai

važiuosiu šią savaitę sau ragus pirkt, kaip juos bl uždėt paskui tai bbž Cha cha

soprano> privirink Cha cha kaip Mobilusis? Gal netyčia neištrynei rinktų numerių? Ten vienas reikalingas kliento numeris liko… 8685 pradžia Nustebęs

soprans - nx tau ragai reikalingi? veziosi ka ant stogo ar del vaizdo?

Robis Mobilusis ok. kad lyg ir nėra. aš nieko netryniau. įdėjau kortą ir persimečiau kompo numerius ir tiek… Šypsenao dėl ragų reikės pas dr į Šiaulius jaučiu važiuot Cha cha

blemba… rinktų telefonų sąrašo lyg netryniau aš… Nekaltas anyway, ****s, varkė su 300lt dings Cha cha

huntero man pats vaizdas su ragais Gerai o ir dviratį ( kurį vis žadu nupirkti Cha cha ) ar bagažinę uždėt Gerai šeimos žmogus tapau, tik be šeimos Juokiasi

E39 ir e46 ragu uzdejimo technologijos skiriasi Mirkt pas e46 taip pigiai neuzdesi Liežuvis

Manjakas kaip suprast?

Taip ir suprask Mirkt ant e39 ragus uzdet yra px nx, o ant e46 jau bus ka veikt jei situacija tokia kaip e36 tai nx nx Cha cha

tai bl technologijas kokias pasakyk o tai px nx nx px Juokiasi e39 dr lyg 3-4h žaidė tai čia tas daug ar mažai?

e39 ira is vidaus skyles ir pasipises viskas ore,pas e36 is vidaus skardose ten viskas nieko nematyt reikia is lauko *pimp…*arint naglai Mirkt siaip kiek maciau tai darosi trafareta ir jo pagalba “gadina” stoga

Mazeikiai?