dizajneriai

dizajneriai

pas pitaka nauja axueni veidrodeliai sidabro spalvos Juokiasi Juokiasi

ir ka?

Slifuoto aliumo,o kas blogai? Paplepėkim is salutinio marozai 40meciai,tokie i šroto rabatiagas panasus islindo,vos neiblioviau,dar saukia,žiūrėk kur vaziuoji Cha cha

dar viena standarta bmw nustate

o susidurimo su medziais isvengimo sistemos dar nesukure

Cia bb,audi bajeris turbut nuo 96 s8 Gerai Blogai

dr002™, man vakar tokie patys su Espace šimto metų senumo taip pat. Lochai.

Bmw dar nustate,kad lochai nepirktu bmw nepasvere islaikymo kastu,nes paskui tenka miegot ant ratlankiu anglijies ghetose Geraiyo!žas,mane su t4 caravele auklejo,tik blia čia gi turejo jie pasakyt soriuX,o ne man grumot kulokais Juokiasi

Man espeisininkai neprognozuojami kazkokie atrodo, ir dr bratke berods su espeisu nukale

50 % espace nedaga galiniai

Espacininkai jau praeitis,dabar bent man pavojingi kaškajininkai Taip ir aisku su tajuotom,bet pagrinde su avencisais iki ten kazkas 2003m

bb tne poliruotas aliumas, gaidys ten paprastas sidabrinis Cha chava pas aubi s8 ar s6 tai axuenai chromas ir tak dalei, o cia kazkokie vejai, po 20metu aciucihino bimbalo daizaineris Cha cha

Parduos tojotai sita veidrodziu technologija po kokiu 10 metu Cha cha

Rafi,o tai kuri vieta tau gnieva sukele,gi bazeje jie dazyti kebulo spalva,o sitie kaip opcija,uz kuria gauna babkes…gražu, negrazu…px,svarbu kazkas perka…aplamai speju bmw bus zaislu su visokiais M logo pardavimo lyderis,gera varke anie uzsuke.

nebegazdinkit jus dr, ir taip jau nemiega bmw isradimus galvodamas

ne tiesiog keista kai realiai buvo mada mb audi dare tuos veidrodzius,bmw miegojo, dabar atsibudo biski po laiko Cha cha aisku tegul pardavineja ka jie nori. Dar idomiai, expozicijoj x5 naujas, numeriais BOSS IS BLACK, visas shadow line, ir ziuriu *kekšė* stiklai uzmuryti priekiniai soniniai Cha cha ble gliukas, tiesiog skatina niaukti pirkeja langus Cha cha nes realiai atrodo lb gerai su tamsintais.