Diskusijos apie IRC klientus, veikiancius per wapini GPRS ant PC

Diskusijos apie IRC klientus, veikiancius per wapini GPRS ant PC

Taigi, esu pasijunges kompa WAP’a, narsau wapiniuose puslapiuose per WinWAP programa. Ir uzsimaniau psaedeti irc tinkluose… O kokie IRC klientai leidzia prisijungti prie IRC tinklo per wapini (nepilna) GPRS

Tu klausi kokiu yra WAP’iniu chat’o svetainiu?

Panasiai… O tiksliau as noriu sedeti IRC per kompa prisijungus mobiliaka su aktyvuotu wapiniu GPRS’u… Tai man tinka ir wapiniai saitai, per kuriuos galima pasiekti IRC, nors geriau butu, kad pasiulytumete kaip priversti veikti mIRC, HydarIRC, Visual IRC, Bersirc IRC Client… ar kitus… O gal yra kitokiu IRC klientu, sukurtu butent tam tikslui…

Kiek as zinau ant mobilaus telefono yra tik vienas klientas WLirc…Jei tu turi nokia tau nereikia full gprs jei turi samsunga tada jau reik Šypsena Del kitu telefonu nzn…Siaip puslapiu tokiu yra pats turejau viena bet jis vokiskas ir net nesiruose veikt deja adreso neatsimenu Šypsena

turiu Nokia, bet pas mane neveikia WLIRC, nes mano telefonas jau senas (Nokia6310i). Bandziau ir VIRCA, Bet siai reikia full GPRS’o. Zinau ir ta vokiska wapini saita, per kuri galima irc sedeti, bet jis neveikia. (as cia apie si saita: http://test.alf.dev.kreasoft.no/irc/test.php?nu ). bet jis neveikia, ir nera patogus… O gal yra kitu adresu… Nu, kas zinot, pasidalinkite

wap.galli.ru, ten paspaudi “vxod”, ir ten apacioj pamatysi bus “Chat(new)”, “Minichat” ir pan. bet ten kalba tik rusaiŠypsena
Siaip vapiniu saitu perziurai kompe labai gerai tinka “Opera”

man reikia IRC… O Opera netinka, nes as juk pasijunges per kompa paprasta wap per gprs… Operai reikia full Gprs…

Chat ne tas ptas, kas IRC… As ir pats zinau kruva WAP chatu, bet va irc nieko

O wapd.de (ar panašiai) nebeveikia?

modo, pabandyk prisiminti pilna ta adresa…

mogo, pabandyk prisiminti pilna ta adresa…

Wap.wapd.de

Per http://www.wapd.de prisiregistruoji, paskui eini wap.wapd.de (čia jau per WAP), prisijungi savo niku ir naudojies wapIRC. Seniau veikdavo, nežinau ar tebeveikia.

neveikia tas wap.wapd.de patys per wap pabandykit…

Deja wapd.De weikia! Wakar per winwap jame sedejau.

Ir man dabar prisijunge: tipo loginkis, vesk user name ir vesk pass… Nu reikes kada nors prisiregistruoti… THX uz nuoroda, aktyviai naudosim… O ar yra kokiu programu?

kiek pats ieskojau - tai dar nieko tinkamo neradau… kaip supratau tu jungiaes mobiliaka per daba kabeli, arba infrareda, arba bluetooth… ir naudoji telefone esanti gprs modema… ir wapini per winwap ir ne su full gprs… o tai reiskia kad naudoji sliuzo (gateway) rezima… tiesa pasakius nieko panasaus intike dar neradau… nors pats situo dalyku kadaise buvau susidomejes Šypsena. pats asmeniskai nieko nerandu intike Mirkt

idomu kodel nera tokiu programu…