Dingo tepalas, ka tai galetu reikst???

Dingo tepalas, ka tai galetu reikst???

Siandien ryte manes lauke sioks toks siurprizas. Tik tarp kitko nusprendziau paziureti kiek dar yra variklio tepalo.Net akys ant kaktos islipo, kai pamaciau, kad matuoklis rodo gerokai zamiau min. ribos.Buvo keista, nes tepalo lempute salone apie tepalo trukuma nepranese.Supyliau koki 1.5l tepalu, tai vel viskas OK, bet ar ilgam. Beje po paskutinio tepalu keitimo buvau pravazeves tik ~5000km. Kas gali buti??Ir kiek tai kirs per kisene??Auto OOOO80 1991m.

Ryja tepalus,o as taip dapilinedavau kas dvi savaites ,nes ziedai buvo *pimp…*um iseje Taip

Tai jei ziedai parejo, tai kapitalini teks daryt.Kazi kiek tai kainuoja ir ar ne pigiau kita varikli idet?

Voztuvu rieboksliai gali but pareje.Jeigu variklis ryja tepalus-tai turi mest melsva duma.
O lempute reik stebet kaip greit ji uzgesta,kai uzvedi varikli.Jei greit uzgesta uzvedus-tepalu uztenka, jei po kokios 1s - reik patikrint. Tau lempute uzsidegs tada, kai jau nebus pakankamai tepalo spaudimo.Praktishkai tai yvyksta kai variklyje lieka 1litras tepalu, arba kitaip kalbant - uzsidega lempute, ir po kokiu 5 minuciu vaziavimo uzkala variklis.Jei ne anksciau.

ka galetu reikst? ta kad jau an lietuvos taip kujowa kad net ne tik benza bet ir atrabotke svilpt pradejo Juokiasi

Jai ziedai pareje tai uztenka tuos ziedus tik pakeist Cha cha … Is kur tokios zinios kad parejsu ziedams reikia kapitalke daryti ? Cha cha Ziedu kaina gali svyruoti nuo 100 lt iki … + darbas … Siaip didele galimybe kad jie pas tave ir yra jau gerai prikepe ir ju pakeitimas gali visiskai ispresti tavo problema …

Niekas ten neuzkala … pas mane visikai buvo isbege visi tepalai … Šypsena Tai as sau ramiai nuvaziavau kokius 20 km po to uzsipyliau kius 1,5 l ir toliau nuvaziavau dar tiekpat ir niekas ten neuzkale … Nuo to momento jau 1,5 metu vazineju ir nieko Šypsena

Tepalo slegio lempute nepranesa apie tepalo trukuma!Cha cha

Šiaip pas mane tepalą "ėda", kai paminkau gazą gerai. Jei tvarkingai ramiai - viskas O.K.

Pagal visas rekomendacijas siuloma vaziuoti be remonto kol nepasieksi
1litro/1000 km tepaloLabas

jeigu rimtai, tai kodel prietaisu skydely ishvis nedega lempute kad tepalo mazai? kontaktai, lempute parejo ar kas? b4 '94

jei automobilyje yra borto kompiuteris tai toje vietoje kut turetu degti tepalo lempute paprasciausiai jos nera Ne
pas man tas pats buvo, anksciau nekreipdavau demesio kai ijungdavau degima kokios lemputes uzsidega, bet viena diena pakeitus tepalus, meistras sako uzvesk varikli ir kai uzges tepalo lempute pasakyk Cha cha ash ziuriu kad ji visai nedega, ishardziau skydeli pasirodo toje vietoje jos net ir neturi buti, visa funkcija atlieka borto kompas Cha cha

Nauji žiedai į išnešiotą cilindrą didelės naudos neduos,jei nori pasidaryti gerą variklį be kapremonto niekaip…

Na jei dingo tepalas, tai greiciausia reiskia, kad jo kiekis sumazejo…Cha cha