Dingo Siemens M55 uzrasu knygele

Dingo Siemens M55 uzrasu knygele

Siemens M55 nauduotojai, HELP,
Idejus i telefona kita SIM korta, jis pasiule nukopijuot visus uzrasus i telefono atminti, pasakiau kad nereikia. Po to bandau pasiziuret numeri telefono atminty - o ten tuscia ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia
Ir ne man vienam taip jau atsitiko KandaKandaKanda
Cia eilinis Siemensu prikolas ar softo problema???
KietasKietasKietas

o kortele kartais neezio. gal spygliais pradure Cha chaCha chaCha cha
issimk sim korta ir vel idek

o telefono knygoj ka nors buvai isvis irases?dingo irasai is sim ar is pacio telefono?

Very funny JuokiasiJuokiasiJuokiasi
Siaip korta buvo ideta T2, o pries tai stovejo Omni. Dingo is telefono atminties, o ne SIM. Ir keiciant sim’us telefono atmintis nesikeicia.
KietasKietasKietas

Apie 200 irasu buvau irases i telefono atminti ir jie visi dingo
ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia
Siaip dabar beveik viska atstaciau, bet nera noro, kad ateity tai pasikartotu netinkamu laiku. KietasKietasKietas

kad taip neatsitiktu - pasidarykit addressbook’o kopija kompe! Tikrai praverchia Nekaltas

Tai laikyk viska SIM atmintyŠypsena

Idomu, kurio operatoriaus SIM’as palaiko galimybe vienam zmogui priskirt 14 uzrasu? Siaip yra labai patogu, kad visi irasai apie viena zmogu butu vienoj vietoj.

Cha chaCha chaCha cha

Esu padares, siaip tikrai patogu
Cha chaCha chaCha cha
Bet jeigu viskas dings, kai busiu toli isvaziaves nuo kompo? Ka tada daryt?? Gal kas zinot kaip ta baga istaisyt? KietasKietasKietas

operatoriaus m55Cha chaDD

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

labai idomiai issireiskei. kelis irasus priskiriant vienam zmogui nesvarbu kurioj atminty naudojama viena laisva vieta vienam numeriui. t.y. jei tu priskiri 14 numeriu vienam asmeniui tai ir naudojama 14 vietu tiek sime tiek tel. atminty. nzn ar aiskiai pasakiau

Siaip patogu, kai pasirenki zmogu ir matai viska apie ji vienoj vietoj: mob, darbo ir namu tel, pasto adresus, faksus ir pan. Ir nereikia visko ieskot sime. Arba as taves nesupratau

Cha chaCha chaCha cha

2 cinkas -> deja, su SIM atmintimi tavo minetu principu nedirbama Liūdnas Kas butu tikrai neblogai! Beje yra telefonai kurie turi sakykim 500 atminties poziciju ir jos yra ‘shared’- t.y. bet koks irashas uzhima viena ish poziciju. Bet yra aparatai kurie turi pvz 500 atminties bloku, ir kiekviename bloke yra kokios pvz 6 atskiros pozicijos: vardas, pavarde, tel, fax, mob ir e-mail’as. Ir ta atmintimi nera dalinamasi bendrai.

Kaip tik M55 dinamine, t.y. vienam gali priskirt viena irasa, o kitam ir 14. Geras dalykas
Cha chaCha chaCha cha

Nu tai mes ta zinom.m55 pvz prie vieno numerio gali dar 14 kito irasu darasyt.Ant 3510 berods 6 irasai

mano draugui ir taip buvo.jis buvo isidejes labas korta.ir po kai vel gryzo prie nuolatines savo kortos tele2 telefonu knygoje jau nieko nebuvo ne vieno iraso.kaskokia nesamone.Tūsas

Pabandyk nu eiti i telefonu knygute ir nusistatyk numatoma adresu arba telefonu knygute!!!

o gal paprasciausiai neberandi tos knygeles? as naudoju t2 ir labas sim ir kiekvienakart pakeitus pasiulo kopijuoti i telefona